Yeni iş mesajları

Yeni iş mesajları – İşe başlama tebrikleri


Yeni iş mesajları

Yeni iş mesajları

Yeni iş mesajları

Yeni iş mesajları

Her adımında başarıyı da peşinden sürükleyeceğine olan inancım sonsuz. Yeni işinde başarıdan başarıya koşmanı diliyorum canım arkadaşım.

Ailemizin küçük kızı büyümüş de iş hayatına atılmış. Bu inatçılıkla tuttuğunu koparacağını biliyoruz. İş dünyası yeni bir yıldız kazandı. Seni her zaman destekleyen ailenden sevgiler…

Emeklerinin karşılığını sonuna kadar alacağın, çok sevdiğin ve çok sevildiğin bir çalışma yaşantın olmasını diliyorum, başarıların daim olsun.

Her sabah yataktan mutlulukla çıkıp koşarak işe gittiğin bir çalışma hayatın olsun. Yeni işin sana mutluluk, huzur ve bol ikramiye getirsin.

İlk işinin heyecanı hiçbirine benzemez. Üstesinden başarı ile geleceğinden eminim. İş hayatın boyunca aynı heyecan ve heves ile çalışmaya devam etmeni diliyorum güzel kızım, ailen seninle gurur duyuyor.

Yeni işinin sana ve ekip arkadaşlarına hayırlı olmasını diliyorum. Zira başları biraz belada! Şaka bir yana senin gibi harika bir ekip arkadaşı kazandıkları için çok şanslılar. Umarım farkındadırlar 🙂

En başarılı eleman olma yolunda bir adım daha ilerlemişsin! Tebrik ediyor ve bu terfinin seni hak ettiğin yerlere getirmesini diliyorum!

Her zaman özenli ve becerikli biri oldun ve şimdi emeklerinin karşılığını birer birer alıyorsun. Bu yeni işinde de hep yanındayım ve sana tüm kalbimle inanıyorum.

İş hayatına atıldığın günden beri her zaman kendinden övgüyle söz ettirdin. Bunun yeni işinde de devam edeceği aşikar! Yeni işinde başarılar diliyor, hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Senin gibi bir çalışanımızı kaptırmış olmanın hüznünü bir yana bırakırsak, başarılarınla gurur duyuyoruz. Bu işinde de her zamanki disiplinini ve başarılarını devam ettireceğinden şüphemiz yok. Bizi unutma olur mu?

Kariyerinde yeni bir kapı açılıyor. Ayaklarının geri geri değil, koşarak gittiği bir çalışma hayatın olmasını dilerim!

İlk işindeki heyecanını hatırlıyorum da… Ne günlerdi değil mi? Kariyer basamaklarını koşarak çıkışını izlemek çok gurur verici. Her zaman başarılı olacağına gönülden inanıyorum. Yeni işin de sana güzellikler getirsin kardeşim.

Uzun mesailerden uzak, ikramiyelere yakın bir çalışma hayatın olsun, başarılar peşinde koşsun. Yeni işin hayırlı, uğurlu ve mutluluk dolu olsun!

Hissediyorum, bu iş senin için bir dönüm noktası olacak! yıllar sonra başarılarını anlatan bir konferansta bu işten bahsedeceksin! En güzel başarılar seninle olsun, bu işinde de yanındayım ve destekçinim.

Bu işinde de bolca başarı, mutlu bir ofis, kafadar çalışma arkadaşları ve bolca prim alacağını umuyorum.

Yeni işinde de öncekilerde olduğu gibi senin yanındayım ve sana inanıyorum güzel kardeşim. Umarım aradığın her şeyi bulduğun, başarılı ve bol kazançlı bir çalışma yaşamı geçirirsin.

Diyeti bozmaya değer bir gün değil mi? Bu çikolataları afiyetle ye ve iş arkadaşlarınla kaynaşmak için kullan 🙂 Sen mükemmel bir detaysın ve içinde bulunduğun her ortama bu enerjini yansıtıyorsun. Başarılar seninle olsun!

Çalışkanlığınla her zaman bizi kendine hayran bıraktın. Emeklerinin karşılığını aldığını görmek paha biçilemez. Yeni işinde başarı ve şans seninle olsun arkadaşım.

Her yeni günde işe gülümseyerek gideceğin, çalışırken mutluluk dağıtacağın bir çalışma yaşamı diliyorum. Yeni işin sana güzellikler ve bol kazanç getirsin.

Her yeni iş farklı tecrübeler, farklı heyecanlar anlamına gelir. Yeni işinde sana mutluluklar dilerim. Umarım kariyerindeki hedeflere hızlıca ulaşırsın ve her şey istediğin gibi gider.

Günün büyük bir bölümünü geçireceğin yeni iş yerinde mutluluklar seninle olsun. İş yerinde yaşayacağın güzel anlar hayatına neşe katması dileğiyle, yeni işinde başarılar.

Yeni görevinde başarı basamaklarını hızlıca çıkıp, vazgeçilmez olmanı diliyorum. Umarım her şey hayallerinden daha güzel gerçekleşir. Başarılar.

Verdiğin çabaların karşılığını sonunda aldığını duyduğumda çok mutlu oldum. En yakın zamanda seni yeni makamında ziyaret edeceğim. Mutlu bir iş yaşamın olması dileğiyle.

Senin kadar eğlenceli, pozitif ve hayata karşı her zaman sıcak bir insanla çalışacakları için yeni iş arkadaşlarını kıskanıyor olsam da, senin için en güzeli olmasını diliyorum. Hayatının yeni sayfasını umarım en güzel anılarla doldurursun. Başarılar.

Yeni işinde ulaşacağın başarılar hayatının neşesi kaynağı haline gelsin. Her şeyin gönlünce olsun. Başarılar dilerim.

Hayatın boyunca başarılarla dolu olan kariyerinin yeni sayfası umarım ki sana yeni güzellikler getirir. Başarılı bir iş yaşamı dilerim.

Yüzünden gülümsenin eksik olmayacağı bir iş yaşamı diliyorum. Yeni işinde her şeyin istediğin gibi olması ve başarıya hızla ulaşman dileğiyle.

Şansla değil, akıttığın alın teri ve emekle kazandığın yeni görevini tebrik ederim. Harcadığın emeklerin karşılığını umarım hayat boyunca fazlasıyla alırsın. Başarılarının daim olmasını dilerim.

”Kendi yolunda yarattığın farklı yöntemler sayesinde çalıştığın her yerin gözdesi oldun. Yeni işinde de daha fazlasını gösterebileceğini biliyorum. Umarım ki her şey istediğin gibi gelişir.

Ufak bir çocukken bile yönetici olabileceğini biliyordum. Grubu domine eden ve her zaman bizi yönlendiren bir kişiydin. Seninle birlikte çalışacak insanlara şansını bir dönem ben de yakalamak isterim. Yeni işinde mutlu olup başarı basamaklarını bir bir çıkman dileğiyle.

Yeni işin için seni tüm kalbimle kutlarım. Başarılı olabilmek için gereken tüm özelliklerin fazlasına sahipsin. Bu yüzden de ortaya harika şeyler çıkarabileceğinin farkındayım. Şans seninle olsun.

Her yeni iş beraberinde yeni zorlukları getirir. Yeni olaylar, yeni insanlar, yeni sorumluluklar… Ancak senin limiti olmayan kapasiteni biliyorum ve ortaya benzersiz şeyler çıkaracağının farkındayım.

Yeni bir iş, geçmişisin yollarını düzeltmek yerine geleceğin sarsılmaz ve sağlam yollarını inşa etmek için harika bir fırsat sunar. Bu fırsatı en iyi şekilde kullanabileceğini biliyorum. Yeni işini tebrik ederim.

Yeni bir işe başladığın için seni tebrik ederim. Fakat şirketin senin gibi çalışana sahip olacağı için kesinlikle çok daha şanslı, yeni işinde mutluluğun ve neşenle etrafını aydınlatman dileğiyle.”

Yaptığın yepyeni bir başlangıç seni tebrik ediyorum ve inanıyorum ki kısa sürede yaptığın işin en iyisi olacaksın. İlk maaşın ile kutlama yapacağımız günleri de sabırsızlıkla bekliyorum. 🙂

En içten dileklerimle söylüyorum ki yeni işin sana bu hayattaki her şeyi fazlasıyla verecek. Hayalini kurduğunu başarılara kısa sürede ulaşman dileğiyle. Tebrikler….

Yeni işlerinde başarıya ulaşan insanların 3 özelliği oluyor. Mükemmellik, işe saygı ve açık görüşlülük. Neyse ki hepsi sen de fazlasıyla var. Yeni işinde başarılar…

İlk iş gününde yalnızca ofisinin kapısını açmış olmayacaksınız. Açtığın o kapı sonsuz fırsatların ve güzelliklerin seni bulmasını sağlayacak. Hayat boyunca işlerinde başarı seninle olsun…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz