Sevgiliye yılbaşı mesajı 2021

2021 Yılına girmeye sayılı günler kala sizler için Sayfamızda sevgiliye yılbaşı mesajı , sevgiliye yıldönümü mesajları, asker sevgiliye yılbaşı mesajı, sevgiliye yıl donumu mesajı uzun, yılbaşı gecesi sevgiliye söylenecek sözler, sevgiliye yılbaşı mesajı kısa, Yeni yıl mesajlarını bulabilirsiniz.

Gözlerime baktığın her an eriyorum. Lütfen bunu yeni yılda daha sık yap. Mutlu yıllar aşkım!

Aşkım, senin varlığına alıştım ve buna seneye de ihtiyacım var. Mutlu yıllar!

Aşkın büyülü ve beni tamamlıyor. Beni yeni yılda da sevmeye devam et. Yeni yılın kutlu olsun!

Dünya yeni bir başlangıç yaptığında, aşkımızı tekrar kutlayalım ve eğlence dolu bir yeni yıl geçirelim!

Yeni yıl yeni hayaller getirir, benim tek hayalim ise seninle beraber olmak. Yeni yılın kutlu olsun aşkım!

Yeni yıl olmuş olmamış fark etmez sevgilim. Biz hiç eskimeyelim.

Sana mutlu seneler dilemiyorum, ben varken zaten mutlu olacaksın.

Yeni yıla senin tatlı busenle girmek gibisi yok. Hep yanımda ol, hep sev beni.

Yeni yıl, her şeyi yenilesin! Bir sen eskisi gibi kal bir tanem… Mutlu Senelere.

1 yıl daha geçmiş neyime, ömür verseler seninle bana yine yetmez hiç yetmez.

Yeni yıl seni getirsin, gülüşünü, kokunu getirsin bana. Ondan ötesine eyvallah.

Bu yıl artık kavuşacağız. Yeni yıl bize sağlık ve aşk getirecek. Seni çok özledim bir tanem.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle… Nice Mutlu Yıllara Sevdiceğim…

Geçen senenin en güzel anları hep sendin, teşekkür ederim. Mutlu seneler. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem.

Yeni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. 2021 yılın kutlu olsun bir tanem.

Ben senin yüreğine adımı gözlerimle yazdım ve her busede okuyorum bir tanem. Beraber ve el ele nice senelere.

Sevgilim, bir yıl daha birlikte ve mutlu geçti. Yeni yıl bize daha da çok mutluluk ve aşk getirsin. Seni seviyorum.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar Dilerim.

Dünyanın en anlayışlı en tatlı ve en güzel aşkına. Yeni yılımız kutlu olsun aşkım. 2021 bize ve sevdiklerimize sağlık mutluluk huzur ve bol kazanç getirsin.

Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama, yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni Yılın Kutlu Olsun!

İlk aşk başkadır derler, gerçekten de öyle sevgilim. Seninle açtığım gözlerimi seninle kapamak dileğiyle. Mutlu yıllar.

Geleceği oluşturacak her yeni günü bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni daha mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu yıllara aşkım.

Bu yılın en güzel anı seninle tanışmaktı. Tüm yıllarımızın da mutlulukla geçmesini ve sevgimizin her yeni yılda artarak devam etmesini diliyorum.

Cevap verememek susmak, dayanılması güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların cevapları seninle olsun.. Mutlu yarınlar, mutlu yıllar dilerim..

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. İyi ki varsın hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ’Ömrüm’ olur musun? 2021 Sana mutluluk getirsin bir tanem.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Yeni yılın mutluluğu ile beraber eski yılın hüznü yok bende, geçen senem seninle mutlu geçti, bu senem daha mutlu geçsin. Mutlu seneler.

Bütün mevsimler bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice yılları beraber geçirmek dileğiyle. Yeni yılın kutlu olsun.

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun.. Armağanınla yücel… Mutlu seneler.

Sen ruhuma cemre diye damladıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice güzel mutlu yıllarda birlikte olmak dileklerimle.

Girmekte olduğumuz 2021 yılı öyle bir yıl olsun ki, bitmekte olan 2021 yılının tüm olumsuzluklarını bize unutturabilsin. Bütün isteklerimizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan , arkadaşlarına güven, sevgine sarıl.. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır.. Mutlu Yıllar olsun!

Yeni bir yılı kucaklarken yağan pamuk gibi kar, tüm hataları siler ve karanlık günleri geride bırakır. Yeni ve bembeyaz bir geleceğe adım attığımız yılbaşında iyi ki yanımdasın sevgilim.

Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıla ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2021 sana mutluluklar getirsin bir tanem.

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yıllara, nice senelere güzel yıllara aşkım.

Bana aşk nedir diye sorsalar seni anlatırım. Mutluluğu anlat deseler, sesini dinletirim. Olmazsa olmazın nedir deseler, sevdiğim derim ve dünyanın tüm güzelliklerine sen yoksan ben de yokum derim. Birlikte güzel senelere aşkım.

Daha büyük kahkahalar, daha büyük mutluluklar ve daha güzel günlere uyanacağımız bir yıl temenni ediyorum. Seni öyle çok seviyorum ki, sevgimin bizi koruyacağına eminim. İyi ki yeni yılı benimle birlikte karşılıyorsun bir tanem…

Her yeni yıl bir başka güzeldir ve her yeni yıl birbirinden güzel mutlulukları gizlemektedir. Bu yıl bizim her mutluluğumuz ortak olsun. Seni mutlu etmek ise bana nasip olsun. sozleralemi.com Güzel sevgilim, dilerim ki yeni yıl bize nice güzellikler getirsin ve de hayallerimizi gerçek kılsın. Seni çok seviyorum…

Belki yanında olamıyorum ama yeni yıla girerken kalbimin seninle attığını bil istedim. Güzel gözlerinde kaybolmak, sesin ile büyülenmek ve nefesin ile ısınmak isterdim şimdi. Bu yılın ilk dakikalarını birlikte geçiremesek de, bu yılı birlikte doya doya yaşayacağız sevgilim. Daima yanında olacağımı bil. Birlikte güzel bir yıl geçirmemizi diliyorum. Seni seviyorum.

Aşk senin gülüşünde saklı. Yeni yılda yine bana öyle güzel gülmeni ve tatlılığının şekerliliğinin hiç kaybolmaması dileği ile. Yeni yılını tebrik ederim aşkım.

Sevgiliyi kutlarken araya kendinizi de katıp sen yerine biz demek istiyorsanız bu mesaj işinize yarayacaktır. Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Sensiz geçen günlerimin kazası yok sevgilim. Bu yeni yılda da ayrı olsak da ilerde ayrılmamak üzere tekrar birleşeceğimiz günlerin gelmesini iple çekiyorum. Mutlu yıllar canım sevgilim.

Hayatım bir tanem. Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim…

Yeni yıl; hem ülkemiz ve hem de bizim beraberliğimiz için umutlu, bereketli, 2021′de hem ülke hem de aramızda yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dilerim. Nice yıllara aşkım benim…

Ömrümün geri kalanını beraber geçirmek istediğim sevgilim. Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara .

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve gücümüze inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle. Seni seviyorum aşkım.

İyi ki tanımışım iyi ki seninle beraberim dediğim hayatımın anlamı sevgilim. Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem.

Hayatı yapamayacağımız şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa enerjimiz tüm hayatı zorlar. Yeter ki kendimize ve arkadaşlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Yine aynı dileklerimi söyleyeceğim sana sevgilim. Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2021 yılı kutlu olsun bir tanem.

Dünyanın en tatlı kadını/erkeği yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun aşkım.

Sevgiliye Yeni Yıl Mesajları
Yeni yılın ilk saatlerinde seninle birlikte değilim ama yüreğim ve bütün olumlu düşüncelerim seninle birlikte. Yeni yılın kutlu olsun!

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka… Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka… Yeni nice senelere…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle. Anladın sen onu bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2021 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem…

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle…

Dünyayı değiştirmek istersen kalbine inan, arkadaşlarına güven, sevgine sarıl. Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu yıllar olsun!

İnsan, armağanını içten vermezse ne değeri vardır. Yeni yıllar Allah(c.c)’ın bizlere verdiği armağandır. En mutlu yıllar seninle olsun. Armağanınla yücel. Mutlu seneler…

Gözlerimde tutuyorum seni, gözyaşlarım sen. Kalbime hapsettim, her atışı sen. Dilimdeki içli şarkı, burnumdaki sıla kokusu, yanımdaki yamacımdaki yoldaşlık, içimdeki bambaşkalık hepsi sen…

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? 2021 sana mutluluklar getirsin bir tanem.

Gönlüm yeni yıla da seninle girdi. Mutlu yıllara bir tanem.

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle. En içten sevgilerimle…

Yıllar her şeyi değiştiriyor biz hep aynı kalalım. Nice seneler aşkım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz