Sevgiliye Övgü Dolu Aşk Sözleri, Sevgiliyi Nazlamak

Sevgilinizin kalbini kırdınız veya aranız açık onun kalbini kazanmak için, ona övgü dolu sözler söylemeniz gerek işte , Sevgiliye Övgü Dolu Aşk Sözleri, Sevgiliyi Nazlamak ile alakalı yazımızı siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz. Sevgiliye aşk sözleri, sevgiliye özel sözler, övgü dolu güzel ve etkileyici aşk sözleri;

Sevgiliye Övgü Dolu Aşk Sözleri

Yaşama nedenim, atan kalbim. Ne hoş şey sonbahar akşamlarında, esen rüzgarın karşısında geceye seninle eşlik etmek. Öpülesi gülüşlerinde dinlenmek ve sarılmak sımsıkı sana bütün sevmeyenlere inat. Sen iyi ki varsın, sen iyi ki seven taraftasın. Sen aşkın baş tacısın.

“Aşk nedir?” dediler. Anlatamadım seni. Lütfen kızma, darılma… Eğer seni başkalarına anlatsaydım, onlara ait olmuş olacaktın. Diyecektim ki aşk bakışlarında boğulacakmışım gibi hissettiğim gözleriydi… Diyecektim ki aşk adımı onun ağzından duymamdı. Diyecektim ki aşk onun yanında huzur bulmamdı…

Melekleri kıskandıran güzelliğinden bir tas doldur da ver, içeyim. Serinlesin gönlüm. Meleklere sesleneyim siz gökyüzünün, bu kadın yeryüzünün meleği diye.

Aşk dediğin belki yüreğini hep acıtır. Sanma sana olan hislerim üç-beş günlük… Ben burada her gün seni beklerim. Gel, beni gül yüzünden mahrum etme n’olur. Bu hayat zaten sen yoksan zehrolur. Duy beni duy ne olur, dön bana n’olur.

Gülümseme nedenimsin sen. yüzümden asla gitmeyecek olan tebessümün tek nedenisin. tek bir dokunuşunla üzüntüleri sıkıntıları unutturansın sen. işte bu yüzden “MUTLULUĞUMSUN” sen..

Sana ihtiyacım var. Ey ay yüzlü yar. Kalbimin sahibi, aklımın hâkimi… Sen ki nefes gibi vazgeçilmezimsin. Sen ki hayat gibi tarif edilmezimsin. Hayat seni bana, beni sana yazmış. Belki aşka ermek için yaşadıklarımız şartmış…

Duyduğum en güzel melodi senin sesin. Kemanın tellerinde geziyor bazen parmaklarım, sana dokunuyorum. Kulağıma uğruyor kemanın hüzünlü sesi, ama ben senin sesini duyuyorum. Sen güzel kadın, bana bahşedilmiş en güzel hediyesin. İyi ki varlığınla şereflendirdin, varlığınla yücelttin beni...

Yazdığım aşk şiirinin kahramanı… Seni böyle delicesine severken, gözlerim gözlerine değmişken… Seni seviyorum diye haykırdığım, benim ilk ve son AŞKIM olur musun?

Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim. Ya da asla birini severken karşılığını beklemedim. Dostluğuma değer biçmedim, sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim. Sevdiysem sonuna kadar gittim, bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim. Bazen çok kırıldım, bazen belki de kırdım. Ama sana hiç yalan söylemedim.

Hediyelere boğmak istiyorum seni, üzerine gül yaprakları dökmek, ayağının altına kırmızı halılar sermek. Sen her şeye değersin sevgili, sen her şeyin en güzelini görmelisin. Ben seni hep çok mutlu etmeliyim ve sen her gün bana gülmelisin.

Gözlerime baktığında hissediyorum kalbimin atışlarını, iki dudağının arasından çıkan sözlerle bağlanıyorum hayata, güldüğünde aydınlanıyor benim dünyam, dünyamı güzelleştiriyorsun.

 

Sevgiliye Övgü Dolu Kısa Aşk Sözleri

Yaşanılacak en güzel mevsim sensin.

Sıradanlaşmış her şeyi ne çok güzelleştiriyorsun.

Kokunu içime çektiğimde nefes aldığımı anlıyorum.

Söyle sevgili şimdi hayatın da bir kayıp mıyım bulunmaz. Açık bir yara mıyım sarılmaz. Tehlikeli bir yol muyum gidilmez.

Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil. Yüreğinde duruşunu seversin.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye?

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın.

Al bu kalbi yeni sevgiline ver. De ki, senden önce benim öldürdüğümden sana küçük bir armağan olsun.

Provası yok hayatın. Ne yeniden yaşamak mümkün, ne de yaşadıklarını silebilmek. Önemli olan, ilk defa değil son defa sevebilmek.

Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum.

Fazlasının zarar değil de şifa olduğu tek şey senin kokun.

“Ve sen sonunda bir gün çıkar gelirsin diye, Çok şeyin adı küçük yazıldı.” Cemal Süreya

Yine sensiz bir gün başlıyor yüreğimde. Yine uykusuz girdim bugüne, ne olur mahkum etme beni sensizliğe.

Sen güldün. Ben bir yudum daha içtim çaydan… Yoksa nasıl açıklardım içimde ki bu sıcaklığı…

Karadeniz gibi olmalı aşk, arkana baktın mı yemyeşil bir huzur, önüne baktın mı masmavi umutlar..

“Kal dersen, dağlarca severim seni, bir deniz olurum ayaklarında. Aşk bu, özleyiş bu, hiç belli olmaz, Kalbim duruverir dudaklarında.” Ümit Yaşar Oğuzcan

Birilerinin benim için ettiğinin en büyük kanıtı seninle karşılaşmam.

Denize kıyısı olan şehrin huzuru birikmiş yüzüne.https://sozleralemi.com/sevgiliye-ovgu-dolu-ask-sozleri-sevgiliyi-nazlamak.html

Ben çoktan şairdim ama senin gibi şiiri ilk defa dinliyorum.

Hayatta aldığım en güzel kararsın.

Şimdi sen de bilmezsin sana dokunmadan saatlerce sarıldığımı.

Hayallere bile sığmıyorsun. Daha nasıl anlatayım?

 

Sevgiliye Övgü Dolu Aşk Sözleri Resimli:

Sevgiliye Övgü Dolu Aşk Sözleri Yeni
Sevgiliye Övgü Dolu Aşk Sözleri Resimli
Sevgiliye Övgü Dolu Aşk Sözleri

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz