SozlerAlemi.com

Sevgiliye Güzel Sözleri

26.02.2019
Sevgiliye Güzel Sözleri

Sayfamızda sevgiliye güzel sözler, bulabilir sosyal ağlarda paylaşabilir bu sevgiliye aşk sözleri’ni sevgilinize, aşkınıza mesaj olarak gönderebilir sevgi sözler i olarak okuyabilirsiniz.


 

Ad koyunca büyüsü bozulur diye, isimsiz, izinsiz, içimden seviyorum seni sevgilim…

 

Yaptığım şakanın ardından gözlerimin içine bakıp ”aşk olsun” dediğinde, ”keşke” demek için can atıyordum sevgilim…

 

Ne aradiysam bilki sende bulmusum senden öncesi yoktu seninle var olmusum sende bütün özlemler sende bütün gelecek beni bende arama ben artik sen olmusum sevgilim…

 

Sen geleceğimizin mutluluğu mazilerimizin unutulmaz insanı olarak kalıcaksın sevgilim seninle ben…..

 

Ben aşkı sana ihaneti kara toprağa yazdım sevgilim, ben aşkım sensin ihanetim kara toprağa hediyemdir.

 

Ben senin sadece güzel günlerinde yanında değilim kötü günündede yanındayım sevgilim, seni değişmem hiçbirşeye unutma sevgilim.

 

Ben seninle sevmeyi öğrendim sevgilim, sen girmeden önce hayatıma yalanlar içinde kaybolmuşum yeni vardım farkına seviyorum seni unutma bunuda sevgilim…

 

Bir gece ay bana sordu neden seni aglatan bir kızla berabersin? Aya baktim ve dedimki sen hiç gökyüzünden vazgeç sevgilim…

 

Sen çatlayan dudagimda bir damla su, içimdeki yasama tutkusu, avuçlarima düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdigim, taptigim, herseyimsin. S.ç.s.

 

Sevgilim sana söyleyebileceğim en güzel söz; gökyüzünde bir yıldız seç. Senin kadar güzel ve parlak olsun. Benim içinde bir yildiz seç, parlakligi önemli degil yeterki sana yakin…

 

Sen hiç denizlerin dibine bakinca yemyesil ormanlari gördün mü? Lmkansiz deme! Çünkü ben senin gözlerine bakinca ölülerin bile sahit olmadigi o cenneti gördüm sevgilim...

 

Seni çok özledim. Seni her özledigimde kalbime bir yildiz çizdim. Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin? Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!

 

Gözlerinden süzülen bir damla yas olmak isterdim. Gözlerinden dogup, yanaklarindan süzülüp, dudaklarinda ölmek iç sevgilim…

 

Gecemidir insanı hüzünlendiren yoksa insanmidir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gecemidir seni bana düsündüren,yoksa benmiyim seni düsünmek için geceyi bekleyen?

 

Sen benim hayatımda oldugun sürece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin.

 

Yarınlarımın sıcak sabahı, sıcak sabahlarımın yarınlarısın.

 

Hayatımın bütün zamanı senin sevgilim, senin için zamanı çıkarırım hayatımdan sevgilim…

 

Ben seni ilk gördüğüm gibi değil hep hayal ettiğim gibi sevdim sevgilim.

 

Ucsuz bucaksız bir şehrin içindeyim bebeğim hadi güzelliğinle kalbinin sıcaklıgıyla bu şehri güzelleştir bu şehir sensiz çekilmez sevgilim.

 

Sevgilim bu güzel sözü sana hediye ediyorum. Sen büyük bir okyanusun içinde gizemli ve bir okadarda etkileyici bir adasın sevgilim seninle yaşadığım için mutluyum sevgilim.

 

Sana muhtaç olduğum şu anda gel, yaşamak olsan da gel, ölüm olsan da gel sevgilim…

 

Adını kalbime aşkla süsledim, yıllar yılı bir tek seni düşledim, bilmem ki nasıl bir günah işledim, selamın geliyor sen gelmiyorsun.

 

Ey Sevgili,Bir geceliğine değiş tokuş etseydik yüreğimizi, taşıyabilir miydin acaba bendeki seni.

 

Öyle bir çık ki karşıma, her baktığımda ilk defa görüyormuşum gibi, az kalsın ölüyormuşum gibi hissedeyim seni.

 

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir şey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir.

 

Aşk; görmekten çok özlemeyi sever, dokunmaktan çok düşlemeyi.. Ve aşk öyle haindir ki; nerde imkansız varsa gider onu sever.

 

Seni unutmak için ant içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

 

Gecemi aydınlatan ay gibisin ve ben mehtabında elimde kadeh, kalbimde yanan ateşi söndürmeye çalışıyorum, bu ateş beni öyle sarmış ki, ne yapsam söndüremiyorum.

 

Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akar mı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakar mı?

 

Hasret ve özlem sevdiğinle güzel, karşımdaki senin gibi olunca özel, tut onun elinden ya da gönlünden, bak o zaman ayırabiliyor mu ecel?

 

Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: o da geçip giden zaman…

 

Yarınlarımın tek anlamı, bugünlerimin heyecanı, gözlerimin ışığı, bedenimin can damarı sensin bir tanem benim güzel sevgilim…

 

İçim o kadar senle doldu ki… İnsanlar seni gözbebeklerimde görürler diye bakmaya korkar oldum sevgilim…

 

Çayımda ki şeker gibi, ekmeğimin tuzu gibi, gözlerimin feri gibi, hayatımın anlamısın sen sevgilim, bendeki can gibi cansın içimde sevgilim…

 

Aynaya bakınca kendimi değil kocaman bir yürek. Ve o yürekte ondan da büyük bir sen gördüm.

 

Herkes sevgiliye güzel sözler, söylüyor benden sana bu güzel söz gelsin. Seninle unuturum acıyı kederi, seninle unuturum çektiğim dertleri, sen sozleralemi.com mutluluksun seviyorum seni, sen benimsin bu can senin sevgili.

 

Yaşadığım her an seni özlemeye itiyor beni, ağır geliyor yokluğun beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin…

 

Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki bir tanem her gün yağmur yağardı.

 

Çünkü aşk, yaralıyken asla bulamayacağınız garip bir kan grubudur.

 

Bir muammadır “AŞK”, kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır “AŞK”.

 

Aşk davaya sozleralemi.com benzer, cefa çekmek de şahide. Şahidin yoksa davayı kazanamazsın ki sevgilim  sevgiliye güzel sözler.

 

Denir ya aşk iki kişilik, yalan! Aşk bile bile delilik. Bide hayat müşterektir denir. Buda yalan çünkü aşk acısı hep tek kişilik sevgilim…

 

Tabaklarda kalan son kırıntılar gibiydi sana olan sevgim. Sen beni hep bıraktın; bense hep arkandan ağladım.

 

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, ordayım!

 

Sen kalbime giren bir sevda kurşunusun, seni ya orada bırakacaklar ya da çıkarırken canımı alacaklar sevgilim…

 

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

 

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır sevgilim…

 

Sıkıntı çekecek kadar gücüm, acı çekecek kadar sabrım kalmasa da seni sevecek kadar kalbim her zaman vardır.

 

Hasretinle dağları deleceğim bu aşkla kendime geleceğim bir ömrüm daha olsa inan yine bir tek seni seveceğim sevgilim…

 

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

 

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem? sevgiliye güzel sözler. 

 

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin.

 

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin sevgilim…

 

Bir deniz düşün “susuz”, bir gece düşün “uykusuz”, bir insan düşün sevgisiz”, bir bahar düşün “çiçeksiz”, bir de beni düşün “sensiz”.

 

Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgâr. Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var. sevgiliye güzel sözler .

 

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara sevgilim…

 

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.

 

Yatağını gül yapraklarıyla, rüyalarını papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kâbuslarını da ben aldım ki sen rahat uyu bir tanem!

 

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmiş ve tırnak içine alınmış suskunluğumun baş harflerisin.

 

Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak, yıldızlar kadar sozleralemi.com ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bir tanesin.

 

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili, bulmaktır.

 

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

 

Bir demet gül vermek isterim sana. Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.
A https://sozleralemi.com/sevgiliye-guzel-sozler.html

 

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

 

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.  sevgiliye güzel sözler.

 

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.

 

Bu sözüde sevgiliye güzel sözler,den den seçtim sevgilim. Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

 

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

 

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti. En değerli hazinemsin benim, canımsın.

 

Benim sevgim zaman ve uzaklıkla sınırlı değil, zamanı kaldırınca aynı andayız uzaklığı kaldırınca aynı yerdeyiz, o zaman her an ve her yerde seninle beraberiz…

 

Kahretsin unutamıyorum ama normaldir, çünkü o benim kalbimle beynim arasında çelik halattan asma köprü kurdu, nice tır konvoyları geçti köprü sallanmadı bile.

 

Ben mavi, sen gökyüzü. Ben deniz, sen dalgası. Ben beden, sen can. Söyle şimdi, dalgasız deniz, cansız beden, sesiz bir ben olur mu hiç?

 

Sen bir güneşsin etrafında birçok gezegen var. Ama unutma ki ben de bir dünyayım ve bir tek ben de hayat var.

 

Çölün suya duyduğu özlem bile, Benim sana duyduğum aşkın yanında hiç kalır! Ben sana kavuştuğum gün, Çöller gözyaşlarımla ıslanır… sevgiliye güzel sözler.

 

Şu uzun gibi görünen ama gayet kısa hayat yolunda çare olmasa da ağlamak! Mümkün mü ki ağlamamak…

 

Hayatıma bir yalnızlık çöküyor sen uyuyunca, gecenin karanlığında kayboluyorsun usulca, her sabah gözlerimi açtığımda, yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma.

 

Geceyi sana yazdım güneşi sana, alev alev yanıyor içimdeki sevda, yetmiyor söndürmeye denizler, ebedi aşk için hazır bu can adanmaya.

 

Eğer geceler seni düşündüğüm sozleralemi.com kadar uzun olsaydı, sabah hiç olmazdı.

 

Yarınların ufkundayım kalbimle, seni bekliyorum sıcacık sevgimle seni özlüyorum haydi gel benimle sevgilim, yarınlarımıza yelken açalım sevgilim…

 

Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim sevgilim…

 

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?

 

Sevgiliye, güzel mesajlar göndererek onu ne kadar sevdiğinizi belli edebilirsiniz.

 

Bir günümü sensiz geçirmek çok ağır geliyor inan bana sevgilim seninle her saniyenin değerini biliyorum ama saniyeler senin değerini hala bilmiyor bebeğim…

 

Kalbin kadar ellerinde sıcak sevgilim, elerini tutunca kalbim ısınıyor inan bana…

 

Rüyalarımdaki melek sözlerimdeki nefes hayata karşı duruşumsun sevgilim, seninle güçlüyüm seninle bir bütünüm bu hayatta sevgilim.

 

Bugün ellerimiz mutlulukla ayrıldı yarın bugünden daha fazla bağlanacak ellerimiz birbirine sevgilim kalbimizn aynası gözlerimiz ve ellerimiz sevgilim…

 

Uzayıp giden yıllar herşeyi söküp götürüyor ömrümüzden ellerim sana kenetli sevgilim kimse sökemez seni benden.

 

Söylenebilecek en güzel sözü sana söylüyorum sevgilim. Sevgilim sen benim gecelerimin yıldızı sabahlarımın güneşi kalbimin hayat damarları ruhumun ilahısın hayatım sen benim dünyamın içinde bir dünyasın seviyorum seni sevgilim.

 

Saçların rüzgar gibi gözlerin elmas gibi dudakların gül kırmızısı işte bu benim hayatımın biriciği seviyorum seni…

 

İkimiz için bir yol çizdim umut ve sevgi dolu agaçlar diktim sıcak ve miss kokulu saf duygular koydum önümüze benimle gelirmisin bu yolda sevgilim?

 

Ben seni artık müziklerde değil şiirlerde değil sözlerde değil yanımda yaşamak istiyorum…

 

Elimde olsa dünyanın en yüksek zirvesine çıkıp dünyanın en büyük aşkını yani aşkımızı haykırıcam sevgilim.

 

Sen okulda dersimin ortasında hayal kurduğum sevgili’msin sen her tenefus zili çaldığında seni görmek için beklediğim çıkışlarımsın ve sen defterlerime adını doldurduğum biricik sevgilim’sin çünki sen…

 

Küçük bir su damlası kadar narin ve güzelsin…

 

Kavgalar sevgiyi, sevgiler kavgayi getirir çogu zaman hayatımıza ben kavgalarımda sevdim seni severken kavga etmeyi sevdim seninle sevgilim, kırgın değilim sana meleğim sevgilim…

Sevgiliye Güzel Sözler

sevgiliye güzel sözler farklı

Sevgiliye Güzel Sözler

sevgiliye güzel sözler resimleri

Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgiliye Güzel Sözler

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.