SozlerAlemi.com

Sevgililer Günü Resimli Sözleri

05.01.2018
Sevgililer Günü Resimli Sözleri

Sizler İçin: Sevgililer Günü Resimli Sözleri sayfamızda, Sevgililer Günü Resimli Mesajları, Sevgililer Günü Aşk Sözleri Resimli, 14 Şubat Resimli Sözleri, 14 şubat Resimli Laflar, Sevgililer Günü Görsel Galeri gibi başlıklar yer almaktadır.

                                      Sevgililer Günü Aşk Sözleri

Hazırlamış olduğumuz sayfamızı, Sevgililer Günü Resimli Sözlerini instagram, facebook, twitter ve whatsapp gibi benzeri sosyal medyada dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak. Aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Bu şehir güzelse, senin yüzünden. Sen dünyada olmasan diyorum ben ne yapardım. Seni çok seviyorum aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Kalplerimizdeki sevginin ömür boyu sürmesi dileğiyle sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Arkadaşlarım haklıydı. Bir gün karşıma bir kadın çıkacağını ve beni onurlu, dürüst, sevgi dolu bir insan yapacağını söylerlerdi. Seni seviyorum ve yanımda inanılmaz bir kadınla olmanın mutluluğunu duyuyorum. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Meleğim..

Bu Sevgililer Günü sana ne kadar hayran olduğumu ve seni takdir ettiğimi söylemek isterim. Evimizi bir cennet bahçesine dönüştürmek için yaptığın tüm çabalar için sana minnettarım. Seni Seviyorum..

Sevgililer Günü Resimli Sözleri :

Sevgililer Günü

Sevgililer Günü Resimli

Sevgililer Günü Resimli Sözleri

Sevgililer Günü Resimli Sözleri Hareketli

Sevgililer Günü Resimli Cizgi Sözleri

Sevgililer Günü Love Resimli Sözleri

Sevgililer 1 Günü Resimli Sözleri

En Güzel Sevgililer Günü Resimli Sözleri

Sevgililer Günü Resimli Sözleri 14 Şubat

Sevgililer Günü Resimli Sözleri Yeni

Sevgililer Günü Resimli Sözleri 2018

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.