Sevgililer Günü Resimli Sözleri

Sevgililer Günü Resimli Sözleri 14 Şubat

Sizler İçin: Sevgililer Günü Resimli Sözleri sayfamızda, Sevgililer Günü Resimli Mesajları, Sevgililer Günü Aşk Sözleri Resimli, 14 Şubat Resimli Sözleri, 14 şubat Resimli Laflar, Sevgililer Günü Görsel Galeri gibi başlıklar yer almaktadır.

                                      Sevgililer Günü Aşk Sözleri

Hazırlamış olduğumuz sayfamızı, Sevgililer Günü Resimli Sözlerini instagram, facebook, twitter ve whatsapp gibi benzeri sosyal medyada dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak. Aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Bu şehir güzelse, senin yüzünden. Sen dünyada olmasan diyorum ben ne yapardım. Seni çok seviyorum aşkım sevgililer günün kutlu olsun.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Kalplerimizdeki sevginin ömür boyu sürmesi dileğiyle sevgililer günümüz kutlu olsun aşkım.

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Arkadaşlarım haklıydı. Bir gün karşıma bir kadın çıkacağını ve beni onurlu, dürüst, sevgi dolu bir insan yapacağını söylerlerdi. Seni seviyorum ve yanımda inanılmaz bir kadınla olmanın mutluluğunu duyuyorum. Sevgililer Günün Kutlu Olsun Meleğim..

Bu Sevgililer Günü sana ne kadar hayran olduğumu ve seni takdir ettiğimi söylemek isterim. Evimizi bir cennet bahçesine dönüştürmek için yaptığın tüm çabalar için sana minnettarım. Seni Seviyorum..

Sevgililer Günü Resimli Sözleri :

Sevgililer Günü
Sevgililer Günü Resimli
Sevgililer Günü Resimli Sözleri
Sevgililer Günü Resimli Sözleri Hareketli
Sevgililer Günü Resimli Cizgi Sözleri
Sevgililer Günü Love Resimli Sözleri
Sevgililer 1 Günü Resimli Sözleri
En Güzel Sevgililer Günü Resimli Sözleri
Sevgililer Günü Resimli Sözleri 14 Şubat
Sevgililer Günü Resimli Sözleri Yeni
Sevgililer Günü Resimli Sözleri 2018

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz