SozlerAlemi.com

Sevgiliye Sevda Sözleri

21.08.2017
Sevgiliye Sevda Sözleri

Sayfamızda sevda sözlerini ve anlamlı güzel resimli sevda mesajlarını bulabilir sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

> Nasıl özlediğimi anlaman için yerimde değil, yanımda olmalısın.

> Ben seni bu yaşımda yaşamın tam ortasında öylesine değil ölesiye seviyorum.

> Sizi hayallerinden vazgeçecek kadar seven bir kalp bulduysanız Allah’tan yeni bir ömür isteyin. Çünkü bir ömür yetmez onu sevmeye.

> Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille sunu fısıldar denizin kulağına: seni çok özledim.

> Sen var ya sen ayni sigaram gibisin. Dumanı gözlerin? Külü dudakların. Yalnız aranızda bir fark var sigaramı ben, beni ise sen yakıyorsun.

> Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatin cesaret veren mutluluk yani ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.

> Düşünebilir misini gülün tersini, hele bir çocuk yüzünün tersini, olur mu suya düşmüş yaprağın tersi? Parmaklarınızdır karışmış bağbozumuna.

> Seni seviyorum çünkü elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine o tarifsiz sıcaklığı koymayı başarıyorsun.

> Sana nasıl hitap etmeliyim bilmiyorum. Hayatim desem hayat çok kısa, çiçeğim desem çiçek soluyor. Sana canim demeliyim, çünkü bu can sen oldukça yaşıyor.

> Önce düştüğümde kalkmayı, sonra aleve dokunduğumda acıyı, sevmeyi öğrendim, sevilmeyi. Her şeyi öğrendim de yalnız seni unutmayı öğrenemedim.

> Ölüm geliyor aklıma birden ölüm, bir ağacın gövdesine sarılıyorum sevdam.

> Yol bir kafiye arar ve bulur. Dönemeçlerin benzerliğinde sevdam.

> Sen beni bir dağın eteğindeki gelincik kadar severken, ben seni o dağın doruğundaki kardelen kadar özlüyorum sevdam.

> Çocuklar önce kavga eder, sonra tekrar beraber oynar çünkü mutluluk onlar için gururdan daha değerlidir sevdam.

> Bugün okulda 1 dakikanın 60 saniye, 60 saniyenin ise 1 dakika olduğunu öğrettiler ama sensiz geçen dakikalarımı hesaplayamadılar be gülüm sevdam.

> Dünyada iki renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz. Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun sevdam.

> Yemek yemek üzerine ne düşünürsünüz bilmem ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı sevdam.

> Ölümü doğrusu hiç düşünmedim ama düşündüm uzak kardeşlerimi sevdam.

> İçimden bir şiir yazmak geldi, yazıyorum çünkü seviyorum, seviyorum çünkü hissediyorum, hissediyorum çünkü yaşıyorum, yaşıyorum çünkü seninleyim sevdam.

> Yaşamı boyunca herkes ‘birini’ bulur, ama ‘birbirini’ bulmak çok az insana nasip olur sevdam.

> Bu bayrak öyle bayraktır ki; İçinde ”VATAN” vardır, dökülen ”KAN” vardır, ”İKİ CİHAN” vardır, ”DİN” vardır, ”İMAN” vardır sevdam.

> Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek sevdam.

> Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, silmezsen beni istiyorsun, cevap verirsen beni seviyorsun, cevap vermezsen bensiz yapamıyorsun, hadi bakalım şimdi ne yapacaksın sevdam.

> Gemiler eskirken, deniz eskirken limanda sevdam.

> En olmayacak günde geldin tazeledin ortalığı. Alıp kaldırdın bu kutsal ekmeği düştüğü yerden sevdam.

> Taş olsam erirdim avuçlarında, dal olsam çökerdim bakışlarında. Sevgilim suçluysam bu aşk yolunda, zindana gerek yok hasretin var ya sevdam.

> Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin sevdam.

> Sevgi karanlık bir tünelde yakılan mum ışığı gibidir, size yolunuzu gösterir ama uzakta ne olduğunu söylemez sevdam.

> Dualar ettim aşkımız hiç bitmesin diye, adını kumsallara yazdım yalvardım dalgalara ne olur silmeyin diye sevdam.

> Seni bulmaktan çok aramak isterim. Seni sevmeden önce anlamak isterim. Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim sevdam.

> Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an, hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevdam.

> Beni bir ben bilirim bir de yaratan, beni bir ben anlarım bir de beni anlayan sevdam

> Sözlerin aklımda ya da aklımın ardında, hayalin karşımda ya da sesin kulağımda, ya ben çıldırıyorum ya da çok özlüyorum, ya özlemek ya da özlenen çok özel birtanem sevdam.

> Sen sana olan sevgimi görmeyecek kadar körsen, ben de sana olan sevgimi söylemeyecek kadar gururluyum sevdam.

> Sana her seni sevmiyorum deyişimde bil ki aşkından şaşırmış halde söylemişimdir sevdam.

> Ayrılıklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi sevdam…

> Gül bahçesinde geçse de ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm. Seni koklamak olsa da ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm sevdam.

> En tatlı gelen sevinç ve en kötü gelen acı aşktır sevdam.sozleralemi.com

> Bu gece rüyama gir gizlice, beni sımsıkı sar öp kokla iyice, son kez isyanlar savur, küfret güzelce ve sonra çek git kahrolası hayatımdan sevdam.

> Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce sevdam.

> Dünyada iki kör tanıdım; biri beni görmeyen sen, biri de senden başkasını görmeyen ben sevdam…

> Sevgi, lapa lapa kar yağan bir günde, bir çatı saçağı altına saklanan serçenin kopan tüyünün aşağıya düşüşünü fark edebilmektir sevdam.

> Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Yüzün ve gülün hiç solmasın, sevdiklerin hep yanında olsun.

> Hayallere dalmam ben çünkü tek hayalim sensin benim. Hiçbir şey isteyemem ben çünkü istediğim bir tek sensin benim sevdam.

> Aşkınla sararıp solacak kadar, sevginle bahtiyar olacak kadar, uğruna canımı verecek kadar seviyorum desem inanır mısın sevdam?

> Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel, herkesin sevmeyi hak etmeyeceği kadar özelsin sevdam.

> Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni sevdam.

> Hayatta iki kör tanıyorum birincisi senden başkasını görmeyen ben, ikincisi beni göremeyen sen sevdam.

> Sen hiç denizlerin dibine bakınca yemyeşil ormanları gördün mü. İmkansız deme, çünkü ben senin gözlerine bakınca ölülerin bile şahit olmadığı o cenneti gördüm sevdam.sozleralemi.com

> Bir gece ay bana sordu neden seni ağlatan bir kızla berabersin diye. Aya baktım ve dedim ki, sen hiç gökyüzünden vazgeçebilir misin sevdam?

> Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre, insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir ya da evlenerek aşklarını sahteleştirir sevdam.

> Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum sevdam.

> Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış, gelmiş bula bula beni bulmuş sevdam.

> Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek, seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

> Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi degil!

> Herkesin kusurlarını gören birinin senden de övgü ile bahsetmesini bekleme sevdam.

> Gözlerin zamansız dalı verirse uzaklara, hele kulakların deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlenmişsindir sevdam.

> Paylaşacak dostlarınız yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur.

> Eğer bir insan seni en kötü günlerinde ayağa kaldırıyorsa, sana ve hatalarına rağmen senden kopmuyorsa, onun gitmesine izin vermemelisin.

> Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.

> İnsanlar gelmeleriyle yalnızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.

> Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım sevdam.

> Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım, sana taptım sevdam.

> Sen Tanrı’ya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin! Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin! Sen yaşadığım bir ömür, en güzel günlerimsin! Sen her gece rüyama giren, biricik sevgilimsin sevdam.

> Gerçekten seviyorsan hiç bir şeyi mazeret etmeyeceksin. Sonuna kadar değil, sonsuza kadar Allah için seveceksin sevdam!

> Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim sevdam.

> O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum sevdam.

> Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak sevdam.

> Besmelesiz başladım diye mi doyamıyorum seni sevmeye sevdam?

> Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil. Yüreğinde duruşunu seversin sevdam.

> Senin için yapraklarını kopardığım papatyalardan dün gece özür diledim. Haklısınız dedim. Ne sevdiği belli, ne sevmediği sevdam…

> Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın, gittiysen bana ne onlar ağlasın sevdam.

> Öyle çok yanar ki için dünyadaki bütün suçları işlediğini sanırsın. Oysa sadece sevmişsindir sevdam.

> Seviyorsan git ısır bence, köpek gibi sevdiğini o da anlasın sevdam.

> Çok müsaitti gözlerin sevilmeye, azıcık bakayım derken içine düştüm sevdam.

> Ey gönül; ille de birini seveceksen dışını değil, içini seveceksin. Gördüğünü herkes sever ama sen asıl görmediklerini seveceksin. Sözde değil özde aşk istiyorsan elbet tene değil cana değeceksin sevdam.

> Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin sevdam.

> Sevgi; insanın kalbinde tomurcuklanan nadide bir çiçektir. Mühim olan onu yara almadan yaşatabilmektir sevdam.

> Aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. Önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum sevdam.

> Gece midir insanı hüzünlendiren, yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen sevdam?

> Öyle bir ‘yâr’ sev ki evladım; elinde su tasıyla, iftarı bekleyen oruçlu gibi beklesin seni sevdam.

> Uyanınca uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten çıldırtan, hayatta sadece bir kez görülebilen harika bir rüyasın sen sevdam.

> Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgâra dön, oradayım sevdam.

> Gel beraber alalım nefesimizi sevdiğim, sensiz boğazımdan geçmiyor sevdam.

> Ya kırdığın kalbi Allah seviyorsa? Bilemezsin. Bilseydin ödün kopardı, dokunamazdın sevdam.

> İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi ama ben seni, güneşi seçtim. Bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim sevdam.

> Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil sevdam.

> Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana sevdam.

> Seni bulmaktan çok aramak isterim. Seni sevmeden önce anlamak isterim. Seni bir ömür boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim sevdam.

> Bir gül olmak isterdim. Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için sevdam?

> Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat sevdam.

> Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa sevdam.

> Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok sevdiğimi sevdam.

> Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin sevdam.

> Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır sevdam.

> Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim sevdam.

sevda sözleri

sevda sözleri

sevda sözleri

sevda sözleri

sevda sözleri

sevda sözleri

sevda sözleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.