Hayırlı Sabahlar Mesajları, Günaydın Mesajları, Sabah Sözleri

Sabah Mesajları, hafta tatilleri için favorilerimizden olan cumartesi, pazar günleri sevdiklerimizle birlikte vakit geçirdiğimiz güzel günlerimizden bir gün bizde size bu güzel ve anlamlı gün için resimli günaydın mesajları hazırladık sizde ailenize sabah mesajları, sabah sözleri gönderebilir onları mutlu edebilir sosyal ağlarda paylaşabilirisiniz.

Öpücüklerle uyandırmak isterdim seni, yanımda olsan sarardım o nazik tenini, seviyorum seni sabahım sensin benim tek ilacım günaydın aşkım

Günün böyle aydın olsun devamı mutlu ve hayırlı bitmesiyle günaydın arkadaşım.

Sabah şerifleriniz hayır ve mutlu olsun günün ve gönlün gökyüzü gibi açık olsun.

İyi ve güzel gün için hayırlı sabahlar en kötü günün böyle olsun.

Güzel bir güne dua ile başlamak neşe bile bitmesini sağlar hayırlı ve mutlu günler.

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar…hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun…

Şartlar ne olursa olsun ilk şartımız besmele ile olsun. Hayırlı sabahlar!

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki sevgilim, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor, günaydın sevgilim Hayırlı sabahlar.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan Hayırlı sabahlar.

Bir öpücük gönderiyorum sevgilim hadi kalk uyan, bir nefes kadar yanındayım ellerini tutuyorum, sana sarılıyorum sevgilim, Hayırlı sabahlar.

Günaydın hayatımın anlamı gözümün nuru bitanem gözümü açtığımda aklıma gelen tek gerçek Hayırlı sabahlar.

Birgün gözlerine bakıp günaydın dersem, gözlerini açtığında güneş o zaman doğmuş demektir Hayırlı sabahlar.

Sabah seni izIemesi için bir meIek yoIIadım peşinden ama düşündüğümden de erken döndü. Ne oIdu dedim? “bir MeIek asIa başka bir MeIeği izIeyemez” dedi canım Hayırlı sabahlar.

Makyajı, ojesi, ayakkabısı, elbisesi uysun diye saatlerce düşünen bir kadın, sana aşık olmaya karar vermiş zahmet olmazsa bi sev bi sarıl Hayırlı sabahlar.

Güneşi senin için ben uyandırdım, belki yanında değilim ama sana sevgimi yolladım, Hayırlı sabahlar bebeğim.

Güneş mi Doğdu.. Yoksa sen mi GüIümsedin Hayırlı sabahlar

Dostluk ne sadaka nede söz ister, dostluk yürek harbilik cesaret ister, yüreği güzel dostum günaydın Hayırlı sabahlar.

Her sabah yüzünü yıkadığın su damIaIarı sana benden günaydın öpücüğü oIsun. Hayırlı sabahlar GÜNAYDIN.

Sabahın kor ateşi vursun suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözIerini açtığında ben oIayım gözIerinde, ben oIayım odanın her yerinde günaydın bitanem Hayırlı sabahlar.

Günaydın dünyanın en tatlı bebeğine, seni seviyorum aşkım günaydın Hayırlı sabahlar.

Yeni bir güne seninIe yaşamanın vereceği moralIe başIıyorum ve bugünüde 24 saat seni düşünerek geçireceğim bebeğim günaydın.

Haydi kalk uyan, bir gülüş savur etrafına kıskansın seni güneş Hayırlı sabahlar.

KaranIık geçmiş silindi ömrümüzden ışıkIa bakıyoruz artık geIeceğimize günaydın kocacığım Hayırlı sabahlar.

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı Günaydın. dost bağımın gonca gülü Günaydın; Süreyya yıldızım Günaydın: ay yüzlüm Günaydın; canımın cananı Günaydın Hayırlı sabahlar.

Benim güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor Sevgilim Hayırlı sabahlar.

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın Hayırlı sabahlar.

Günaydın, dışları gülen kalpleri ağlayan arkadaşlarım Hayırlı sabahlar.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın Hayırlı sabahlar.

Ben seni sevmek için değil sevmek nasıl olur gör diye sevdim. Günaydınlar Hayırlı sabahlar.

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık ılık damarlarımda akan can suyum günaydın Hayırlı sabahlar.

Sen uyurken neler oldu neler? Tom jerryi yakaladı, uyuyan güzel uyandı, kabasakal safinaz ile evlendi, temel ıspanak yemekten vazgeçti, gargamel şirinleri yakaladı, yedi cüceler uzadı, daltonlar redkidi yendi, pembe panter mavi oldu, daha kötüsüü.  Kalk sabah oldu.  GÜNAYDIN Hayırlı sabahlar.

Gönlünüze ay doğsun, Ay’la hicran soğusun, nefesiniz sağlıklı, ömrünüz huzurlu olsun, Allah’ın selamı üstünüze olsun Mutlu sabahlar.

Günaydın, ağaran gün, günaydın sevinç, günaydın bitmeyen hüzün, selam tarladaki emek, sofrada aş. Selam dost, selam arkadaş Mutlu sabahlar.

Günaydın sokakta gözlerini açan çocuklar, bir parça ekmek için savaşan insanlar, elleri hamur kokan analar, size de günaydınlar…

Ne yapayım bu sabah ta güne fakir uyandım! Ve sana, tatlı bir tebessüm, sıcacık sevgiden başka bir şey sunamadım.

Yeni doğan güneşle başlayan bu güne günaydın, mahmur gözlerle etrafa bakan bakışlara günaydın, soğuk anında ılık alınan nefesle yaşama günaydın Mutlu sabahlar.

Günaydın uykusuz duvar diplerim, gönderilmemiş mektuplar, söylenmemiş şiirlerim ve unutkan dostlarım günaydın Mutlu sabahlar.

Güzel bir gün hayır duaları ile başlar… Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun Mutlu sabahlar.

Cama vuran damlalar günaydın, günaydın kumrular, ekmek kırıntıları, akşamdan kalma başım kadehteki son kalan şarkı ve aynadaki yorgun savaşçım Mutlu sabahlar.

Günaydın sevdiğim, günaydın gülüm. Uykuda olsan da, günaydın uyumuyorsan da, günaydın…

Günaydın yarım kalmış rüyam gidip gelmeyenlerim, beklediklerim günaydın çalmayan telefonum hüzne tutsak kalemim suya yazdığım umutlar ve bir acının kızgın koru günaydın.

Bu gün yeni bir gün… Hayırlı ve mutlu sabaha uyanın… Uykucular…

Günaydın çocukluğum! Mavi önlüklü, saf olduğum çağım gülümsediğim ota, kuşa güvendiğim cana, dosta ve her şeyi pembe gördüğüm gözüm…

Allah’ın, rahmeti, bereketi üzerinize olsun, evinizde huzur, yüzünüzden tebessüm eksik olmasın. Hayırlı sabahlar…

Allahü Teâlâ’nın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun, rabbim hayırlı, huzurlu, sağlıklı bir gün nasip etsin hayırlı sabahlar Mutlu sabahlar.

Herkese mutlu sabahlar diliyorum. Hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dilekleriyle…

Günaydın borç aldığım mutluluklar günü gelip ödediklerim zemherim, yalancı cemrelerim benim vefasızlık örneğim günaydın.

Allah sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları. Allah’ın rahmeti, bereketi üzerinize olsun inşallah hayırlı sabahlar Mutlu sabahlar.

Sarıların içinde kalan şehir günaydın, ekmek kokusu işine giden sarışın günaydın, minibüs şoförü, şapşal kedi sana da günaydın…

Allah celle celalühu gecenin karanlığından gündüzün aydınlığına çıkardığı gibi günümüzü de hayırlı kılsın Mutlu sabahlar.

Ne fazla ne eksik bir heceden geldim, yıldızlar yoktu penceremde, ay yoktu balkonumda, günaydın aşk, ben geceden geldim…

İyi ve güzel bir gün için hayırlı sabahlar diliyorum arkadaşlar…

Ne çok özlemişiz, dostlar merhaba huzur içindeki… Kalp de mutluluk, tedirgin olmadan seven merhaba, günaydın aşıklar sonsuz mutluluk Mutlu sabahlar.

Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler.

Günaydın ilk önce sabah sabah güzel rüyalarımı bölen beni gerçeklerle yüzleştiren şimdiye kadar hep zamanında çalan saatime…

Hepinize, güzel yüreğinize, tüm sevdiklerimize, sevdiklerinize ve sevenlerimize günaydın Mutlu sabahlar.

Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar.

Günaydın rüzgâr, günaydın içimizdeki dinmez sızılar. Günaydın uzaklar, günaydın yakınlar,

Merhaba, sokak kedisi sarman, aç mısın bir tanem, yine tekme mi attılar sana çok mu yandı canın? Merhaba börtü böcek, kır çiçekleri merhaba. Sizlerle güzel bu dünya.

Günaydın! Daha uykundan yeni uyandın, hiçbiri gerçek değildi maalesef! Hepsi rüyaydı bunların.

Günaydın uyuyup, uyanan her şeye, günaydın, seven kalbe düşünen beyine. Saran kucaklayan kollara günaydın Mutlu sabahlar.

Hayırlı ve mutlu sabahlar… Gününüz ve gönlünüz hep açık olsun Mutlu sabahlar.

Yemyeşil filizlenen çim toprağı yarınca dalda cıvıldayan kuş, yerde gezen karınca ve kırda rahvan koşan doru taya günaydın!

Yar elinden sunulan demli çaya günaydın Mutlu sabahlar.

Hayır dileyelim Mevla’dan günümüz uzak olsun beladan hayırlı ve güzel sabahlar Mutlu sabahlar.

Kuş sesiyle uyanmak güzel ama senin sesin kadar değildir. Hayaloğlu’nun dediği gibi “sensiz gelen sabaha günaydın!”

Ayrılık da olsa mevsim umuttu yüreğimde yeşerttiğim günaydın umudum günaydın günaydın…

Günaydın; benim viran gönlümün sultanı, günaydın; dost bağımın gonca gülü, günaydın; canımın cananı.

Günaydın yellere tele merhaba, mesken midir bize şu garip eller günaydın köylere ile merhaba.

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, gözyaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun. Mutlu sabahlar.

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı sabahlar.

Yaşamın büyüsü umuttur. Umutların hiç bitmemesi, kalbinizden sevginin, yüzünüzden gülümsemenin hiç eksik olmadığı güzellikler sizlerin olsun. Hayırlı sabahlar.

Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun Hayırlı sabahlar.

İnsanın uyanıp ta ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır ya da yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır. Günaydın… Hayırlı sabahlar.

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın Mutlu sabahlar.

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun Mutlu sabahlar.

Önce kendime sonra evime sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda bana değen ne varsa yüreğimle beynim arası çizgi derinliğince günaydın Mutlu sabahlar.

Günaydın sevdiklerinizin ve sizin yüzünüzden gülücüklerin hiç eksik olmadığı bir gün olur inşallah… Günaydınlar Mutlu sabahlar.

Neşeli, capcanlı, güpgüzel ve musmutlu sevgi dolu bir gün olsun. Günaydınlar Mutlu sabahlar hepinize…

Alarm kalk diyor, yatak yat diyor. Off ya kime inanacağımı şaşırdım… Neyse hepinize günaydınlar Mutlu sabahlar.

Günaydın… Bugün mutluluk yağmurlarıyla sırılsıklam olduğunuz bir gün olur inşallah Mutlu sabahlar.

Evinizden sağlık, mutluluk, huzur, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik eksik olmasın inşallah günaydın…

Sen de olmasan benim günümü kim aydınlatırdı. Gündüz güneşim, gece ayım, yıldızım günaydın…

Günaydın! Her sabah gözlerini açtığında, umutla bakacaksın hayata, her doğan güneşin ardında, açacak bir menekşeye bağlanacak gözlerin…

Günaydın hiç bir işi olmamasına rağmen erkenden uyanan insan ve sabah günü çalışan insan sana da günaydın…

Günaydın yeni gün, karanlıkları aydınlatan güneş merhaba. Pencerenin provasına yuva yapan kumru kuşu merhaba. Korkma hadi uç ben göz kulak olurum yavrularına Mutlu sabahlar.

Yansımış sevdan yüreğimden her günüme olmuş hüzün günaydın hüznüm günaydın günaydın.

sabah mesajları
sabah mesajları anlamlı
sabah mesajları etkileyici
sabah mesajları kısa
sabah mesajları resimli
sabah mesajları romantik
sabah sözleri
sabah sözleri etkileyici
sabah sözleri günaydın
sabah sözleri resimli
sabah sözleri romantik
sabah sözleri sevgiliye

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.