Romantik Hediye Notları

romantik hediye notları

Sayfamızda Romantik Hediye Notları / Hediye notu sözleri / Güzel hediye notlarını bulabilir hediyelerinizi bu notlarla gönderebilirsiniz.


Sen habersizce benim tarafımdan özlenmektesin, her an zihnimde gülümsemektesin. Bu yürekte en büyük yeri kaplayarak, tarafımdan çokça sevilmektesin.

Nasıl bir şey oldu, sen bana nasıl baktın ve gülümsedin de ben kalbimi bir yoklamak zorunda kaldım. Sana oracıkta aşık olduğumu anladım ve bir ömrü sana adamaya hazırım aşkım.

En güzel şarkı senin sesinden duyulandır, en güzel gülüş senin yüzünde olandır, en büyük mutluluk senin yanında kalmaktadır. Sen benim başımın tacı, gönlümün sultanı… İyi ki varsın.

Bazen karşında oturup saatlerce seni izlemek istiyorum, senin bir gülümseme anını yakalayıp ömrüme ömür katıyorum. En büyük aşkımsın…

Sana güzel sözler söyleyebilmek için yüzlerce kitap okusaydım keşke, keşke seni daha fazla mutlu edebilseydim. Hayatın bana verdiği en değerli insan, en güzel anlarımın sebebi, en içten gülücüklerimin gölgesi. Seni çok seviyorum.

İnsanın hayalleri olmalı sonsuzluk gibi, büyük bir özlemi olmalı açan çiçekler gibi, bir de insanın bir tanesi olmalı, tıpkı senin gibi.

Sen benim her gece uyuduğumda gördüğüm rüyam, her sabah uyandığım gerçeğimsin. Tek duam o ellerin benden bir adım ileri gitmesin. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Senden de vazgeçmem düşlerimden de. Gözlerimi de kırpmam hayalinle yaşarken. Yaşamayı seni bana getirdiği için, seni de yaşamıma anlam kattığın için seviyorum…

Sen bana bakma sevgilim, ben senin baktığın yerde olurum. Sen yeter ki iste, yanından hiç ayrılmayan gölgen olurum. Seni çok seviyorum.

Ne zaman iyi hissetmek istesem gözlerini getiririm aklına, bütün yorgunluklarımdan senin varlığını düşünerek arınırım, bütün koşuşturmasını hayatın senin gülümsemeni hatırlayarak durdururum. Senin güzel sözlerin ile her gün tertemiz bir sayfa açar, bir öncekinden daha da umut dolu, daha mutlu bir güne başlarım. Ben aşkı sende buldum ve bırakmaya niyetim yok sevgilim… Sen benim bir tanemsin.

Sensiz bir gün bile geçirmek, senin olmadığın bir dünyayı düşünmek bile istemiyorum. Hayatıma güneş gibi doğan kadın, seni her şeyden vazgeçecek kadar çok seviyorum.

Şu hayatta en çok seninle gülmeyi sevdim ben, seninle paylaşmayı, yanımda nefes alışını, omzumda huzur buluşunu. Sen benim hayatımın dönüm noktası oldun, işte bu yüzden ömrüm senin aşkım.

Öyle güzelsin ki sevgilim, sana hiçbir zaman doyamayacağım. Zaman sen yokken geçmiyor, eziyet gibi bir şey oluyor. Sen yanımda olduğunda ise zaman yetmiyor. Seni çok seviyorum.

Sen yüreğimde kaldıkça hiç rüzgar esmeyecek, hiç fırtına kopmayacak. Sen yanımda oldukça kıyamet de kopsa bize dokunmayacak. Seni o kadar çok seviyorum ve sana o kadar çok güveniyorum ki sanki senin yanında iken yaşamak daha kolay ve ölüm diye bir ihtimal bile yok.

Su gibi berrak, çiçekler gibi sevgi yüklü, gökyüzü kadar yalın ve okyanus kadar derin bir sevgimiz olduğunu sakın unutma. Bizim aşkımız kelimelere sığmayacak kadar büyük…

Sen bana baktığın zaman iki defa güzelsin aşkım. Seni çok seviyorum.

Seni görünce kalbimin bu denli hızlı atmasının, sana çok aşık olmak gibi bir anlamı var. Sana her görüşte daha fazla aşık oluyorum ve bu aşk bazen yüreğime bile sığmıyor aşkım.

Beni yalnızlığımdan çekip çıkardığın günden beri her şeyim sen oldun. Seninle yaşadığım hiçbir şeyden bir an bile pişman olmadım. İyi ki varsın aşkım.

Hayatıma hoş geldin sevgilim… Bu zamana kadar neredeydin? Benim en değerli varlığım, her şeyim olacağını neden hiçbir zaman aklıma getiremedim. İyi ki çıktın karşıma… O günden beri yüreğimin en derinindesin.

Seni dünyadaki tüm kötülüklerden, yalan dolu her şeyden saklamak istiyorum. Seni herkesten korumak ve her an gölgen gibi yanında olmak istiyorum. Sen benim geleceğimsin, bunu en başından beri çok iyi biliyorum. Seni çok seviyorum aşkım.

Bu şehri sevmemin nedeni sensin. Bu şehrin sokaklarında yürümek güzelse senin yüzünden. Bu hayatta nefes almak katlanılabilir bir şeyse senin gülüşünden.

Ben sana sadece ilk görüşte aşık olmadım, her görüşte aşık oluyorum.

Bütün yollarım sana çıksın, bütün şarkılar seni söylesin, bütün televizyon haberleri seni anlatsın, bütün çiçekçiler senin için çalışsın istiyorum. En güzel şiir sadece benim dilimden, senin yüreğine aksın istiyorum. Seni gülümserken görmeyi her şeye tercih ediyorum. Aşkım benim, seni çok seviyorum!

Seni sevmek bende güzel duruyor, sol yanıma çok yakışıyorsun aşkım.

Canım sevgilim. Ömrüm ömrüne katılsın, kokun tenime karışsın, gözlerin gecelerimin mührü olsun. Seni asla vazgeçemeyecek kadar çok seviyorum. İyi ki varsın.

Seni tanımak, seni sevmek, seni özlemek, seni beklemek… Kısacası sana dair her şey o kadar güzel ki… Sen benim hayatımın güneşi, benim biricik meleğim. İyi ki varsın.

Bütün şarkılarda seni duymak, bütün şiirlerde seni hissetmek ve gözümün gördüğü hemen hemen her şeyde senin çağrışımınla yaşamak… Aşk bu. Sen benim var oluşumun en güzel sebebisin, artık buna daha çok inanıyorum. Seni ömür boyu yanımda görmek ve hep kalbimin en güzel köşesinde huzurla taşımak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Sen benim canımsın, ruhumsun, ebedi aşkım son umudumsun. Sen benim hep yürümek istediğim yolum, bitirmek istemediğim sabah uykumsun. Seni çok seviyorum.

Ben aşkı en çok sana yakıştırıyorum, sana dilimde tüy bitene kadar aşkım demek için her şeyimi feda edebilirim. Sen benim bir tanemsin.

O kadar işlemişsin ki hayatıma adeta bir parçam haline gelmişsin. Gözlerinle sanki daha fazla nefes alma hakkına erişir olmuşum. Seni kaybetmeyi düşünemez, yokluğunun acısını tarif edemez olmuşum. O kadar yerleşmişsin ki gönlüme, artık sensiz gülemez olmuşum. Sensiz bir günü bile eziyet, sesini duymadığım anları işkence gibi görür olmuşum. Varlığınla varlığıma anlam kattığın için teşekkür ederim sevgilim. İyi ki benimlesin.

Bana ağzından çıkan tüm cümleleri bırak aşkım, okudukça sana bürüneyim. Beni sesinle uyut aşkım, uyandığımda da bakayım ki seninleyim. Aşkımı aşkınla yoğur aşkım, birlikte devleşelim. Seni çok seviyorum biriciğim…

Seni sevmek beni daha iyi bir insan haline getiriyor. Senin varlığın beni en güzel hülyalara daldırıyor. Sen benim sevgilimsin ya, yüreğim başka hiçbir şey de titremiyor. İyi ki varsın aşkım.

Aşkı seninle yakaladım, umudu seninle tanıdım, sen yanı başımdayken karşılaştım bir bayram sevinciyle. Sen benim en güzel yanımsın.

Ben mutluluğa seninle uçtum aşkım, sen benim kanatlarımsın.

Kuşlar kadar özgür, kargalar kadar uzun bir ömür hayal etmekten vazgeçtim. Sadece seninle geçen bir ömür diliyorum. Seni çok seviyorum.

Ben mutluluğun tarifini yapamam, mutluluğun resmini çizemem ama bana mutluluk sorulduğunda hemen seni gösterebilirim. En büyük aşkım sensin.

Beni büyük bir karanlıktan çıkarmaya gözlerindeki parıltı yettiyse, beni dünyanın en mutlu insanı yapmaya bir elini uzatman yeter. Senin bana bir gülümsemen beni mesut, geleceği daha güzel eder. Senin bir güzel sözün kulağımda yankılanır durur da korur beni kötülüklerden. Sensiz bir dünya istemiyorum aşkım…

Seni sadece kalbimle değil tüm varlığımla seviyorum. Aşkını bir ömür boyu kalbimde hissetmekten daha büyük mükafat düşünemiyorum. Seni çok seviyorum.

Son nefesime kadar yalnızca seni sevmekle meşgul olacağım. O nefesi senin kollarında vermek ise en büyük arzum. Sonsuza dek birlikte olmak dileğiyle…

Serabım, yakamozun, ışığım, denizim, güneşim… İyi ki hayatımdasın, iyi ki varsın ve bil ki çok özleniyorsun. Sevgililer Günün hep mutlu olsun.

Bugün değişik bir şey denedim ve seni düşünmeyi bir kenara bıraktım. Tam 15 saniye hayatım, daha fazlasına gücüm yetmedi. Senin varlığınla geçen her günüm kutlu olsun bir tanem.

Beni aşkınla hayalden hayata, hiçlikten manaya, ölümden ölümsüzlüğe taşıdığın için sonsuz teşekkürler. Seni tarif edilemeyecek kadar tutkuyla seviyorum.

Kalbinin salıncağında sallanırken ipler aniden koptu ve doğruca gönlünün derinliklerine uçtum. Kurtulmayı düşünmeyecek kadar kalbinin derinindeyim. Ben artık benle değil, her daim seninleyim. Sevgililer Günün kutlu olsun.

Sana öpücüğünle açılacak bir Sevgililer Günü hediyesi paketledim dudaklarımda. Almanı sabırsızlıkla bekliyorum. Seni seviyorum.

Her aklıma geldiğinde bir yıldız çizdim kalbime. Gökyüzü gibi ışıl ışıl şimdi içim, yıldız yıldız aşkınla bezeli. Seni çok seviyorum ay yüzlü sevgilim.

Sana her gün doğumu yeniden aşık oluyor ve öylece kalıyorum sevgilim. Çünkü gün batmıyor içimde, güneşin aydınlatmaya yetiyor gecemi. Sevgi dolu günlerimiz kutlu olsun hayat ışığım.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz