Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları

Hayatımızın en önemli kararını verdiğimiz bugünün yıl dönümünde ,her zaman hatırlanacak sözleri sizler için hazırladık.Ömrünüzü birlikte geçirdiğiniz ve tanıştığınız günden bugüne mutlu hüzünlü yıllar olan kişiyle hayatınızın sonuna kadar birlikte olmanız dileğiyle.Sayfamız da sizler için hazırladığımız sözleri sevdikleriniz ile paylaşabilir,sosyal medya platformlarında yayınlayabilirsiniz.

Romantik Evlilik Yıldönümü Mesajları

Yıl dönümümüz kutlu olsun aşkım, nice aşk dolu yıllarımız olsun. Seni Seviyorum.

Seni her geçen yıl daha çok seviyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Birleşen ellerimiz ve kalplerimiz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmak dileğiyle…

Bir daha asla umutsuzluga kapilmamak için seni tanımış olmak bile yeterli, Dünyamı yaşanır halegetiren güzel sevgilim, varlığın şükür sebebim. Nica yıllarımız olsun.

Her günümüz birbirimizi daha çok severek ve birbirimize daha çok bağlanarak geçsin. Hayat boyu mutlu ve huzurlu yaşayalım. Yuvamızdan sevgi hiç eksik olmasın canım sevgilim.

Beni ben yapan senin varligin canim! Hayatimda oldugun için sonsuz teşekkürler… Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Seni seviyorum.

Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun. Birlikte nice yillar geçirmek dilegi ile.

Elinden tutup nereye gittigini umursamadan yürüyecek birisi olmaliydi, ben bu yolculuga seninle çikmayi sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim…

Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini hiçbir zaman eksik etmediğin için sonsuz teşekkür borçluyum sana. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun…

O büyük gün daha dün gibi, başima gelen en güzel mutluluktu seninle hayatimi birleştirmek oldu. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Her günümüzü her an bitmeyecekmişcesine seninIe yaşamak istiyorum. EvIiIik yıIdönümümüz kutIu oIsun birtanem…

Ellerimi tut gözlerime iyi bak, çünkü en derinlerimde göreceksin sana olan aşkımı
Ciğerlerim seni gördüğümden beri senin için soluk alıp veriyor
Kalbimse senden sana daha yakın bir yerlerde çarpıyor.

Dinle! Gözünü kapattığında sesini duyabilirsin belki. Sana bir yıldır bu aşkla bağlıyım ve hep te böyle kalacağım. Nice evlilik yıldönümlerine aşkım…

Bir yaşam boyu birbirimizi sevmemiz ve hep neşe içinde huzurlu bir hayat sürmemiz dileğiyle. Ellerimiz birbirinden hiç ayrılmasın evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Yalnızlık Allah’a mahsustur. Her canlı kendine bir eş arar. Ben de bu dünyada kendime melek gibi bir eş, yani seni buldum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlilik yıldönümü sözleri arkadaşa dizeleri arıyorsanız şayet, aşağıdaki sözleri arkadaşlarınızın yıl dönümünü kutlamak için kullanabilirsiniz.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu yolda ilk adımınızı kutlarız. Beyaz güvercinler yolluyoruz buradan sizlere. Hayatınızda sevgi, mutluluk, ve huzur hep gölgeniz olsun.

Tüm yaşantınız boyu en güzel günleri diliyoruz sizlere.Sevginizin aşk doruklarından hiç inmemesi dileğiyle… Yıl dönümünüz kutlu olsun.

Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıkları ve sevinçleri hep birlikte yaşayabilmeniz için, daha da ötesinde birbirinizi her zaman bolca sevebilmeniz adına size bol bol zaman diliyoruz. Tanrım ellerinizi ve gözlerinizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Güneş doğmayı unutabilir
Sabah olmayı, yağmur yağmayı da es geçebilir.
Çiçekler açmayı, ya da baharlar gelmeyi atlayabilir.
Ama ben seni asla! Bu evlilik yıldönümümüzde de seni yüzlerce kez öpüyorum aşkım

Bazen vefakar anne, masum bir bebek, ufacık bir çocuk, kışkırtıcı bir kadın tatlı bir abla, komik kardeşim, eşsiz bir sevgili, vefakar bir dost ve muhteşem bir dert eş olabiliyorsun benim için. Kısacası sen benim tüm dünyamsın bu koca alemde evlilik yıldönümümüz kutlu olsun biriciğim.

Zannetme ki şu gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seni bırakacak
Şayet kapanırsa şu gözlerim senden önce bu hayatta
İnan ki son sözüm ‘SENİ SEVİYORUM ‘ olacak…
Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun biricik eşim.

Geride bıraktığımız onca yıl boyu ömrümü güzelleştirdiğin, hep yanımda olup beni mutlu ettiğin ve bana o güzel gözlerinle hep baktığın için sana çok teşekkür ederim biricik eşim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Omzum daim omuzunda
Gözlerin gözlerimde
Ruhumu okşayan sesin daim kulaklarımda,
Ellerin ellerimde daim olsun aşkım, daha nice evlilik yıldönümlerine…

Biz birbirine ait olan iki yüreğiz, kendimize iki kişilik bir dünya yarattık. Çocuklarımız ve sonrasında da torunlarımızla şenlensin yuvamız

Sevgi aşk rüzgarlarıyla etrafa saçılan bir çiçektir. Sense ruhuma kadar çektiğim nefesim, kanımda gezen oksijenim, damarlarımda hissettiğim ruh eşimsin. Bu yıl ki evlilik yıldönümümüzde de en içten dileklerimde sana sesleniyorum. Seni çok seviyor ve tüm yıllarımızı birlikte geçirmemizi diliyorum.

Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit bir insanın asil sevgisiyle sevdim. Aşkımız noktalardan uzak olsun. Sana kucak dolusu virgül ve öpücükle geliyorum Seni seviyorum.

Aşk dediğin nedir ki?
Tenden bedene bir sıyrık, çocukların içinde yaşadığı bir çığlık,
Histen nefesten varlık, tam da umutsuzluk içindeyken karanlığa son bir ıslık
Seni çok seviyorum aşkım nice yıl dönümlerine…

Beni ben yapan sadece senin varlığın, evlilik seninle anlam kazanıyor canım bir tanem Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Seven aşkına nokta koyamaz, gönlüne ferman dinletemez. İşte sevgilim bir yıldır bende seni dermansız bir şekilde seviyor ve tüm dünyamı da seninle paylaşıyorum. Tüm ömrümüz boyunca bu paylaşımın sürmesi dileğiyle…

Terk etmedi beni bu sevdan,
Aç, susuz kaldım kimi zaman
Canım paramparça oldu
Garip, tütünsüz, uykusuz aşk kelepçende kaldım gecelerce
Hayatımın anlamı, terk etmedi sevdan
Sonunda benim oldun sen, şimdiyse umutla bakıyorum tüm dünyaya gözlerimin penceresinden.
Hayatımın anlamı sonsuza dek birlikte olmak dileğiyle…

Başımın tatlı belası
Rüyalarımın kadını
İşvesi, cilvesi, kahkahası
Her an ağzıma bir parmak bal çaldı
Aklımın kurcalayanı
Hayatımın en tatlı yalanı
Dünyanın en güzel kadını
Bir yıldır unutamadım tadını

Bir bakışın kudreti, bin lisanda yoktur
Bazen şifadır bana, bazense zehirli oktur
Bilsen bana neler neler anlatır o bakışların ah!
Kimi an ağlatır, kimi zaman kalbimi dağlatır
Seni çoook seviyorum yıl dönümümüz kutlu olsun biriciğim…

Bazı kadınlar vardır ki nadir bir güzelliğe ve estetiğe sahip olarak bu dünyaya gelir. Bu kadınlara yaraşan hediyelerse nadide parçalardan seçilmelidir. Aynı bu sayfa da gördüğünüz elmas model otantik bileklik gibi. Değerli taşlardan zirkonlarla bezeli olan bu özel bileklik, eşinizin naif bileğine çok yakışacağı gibi, ona her dakika sizi anımsatacak. Evlilik yıldönümünüzü en özel şekilde taçlandıracak olan bu hediyeyi gördüğünde gözlerine inanamayacak.

Hayat bir filmse, sen hayatımın en güzel bölümüsün. Bir senedir bu bölümü seyret, seyret izlemeye doyamadım. Aşkım bu dizi hiç bitmesin ve uzun metrajlı hiç bitmeyen sürekli saran bir filme dönüşsün istiyorum. Bu özel günümüzü kutlu olsun diyorum. Nice yıllara…

Sen en tatlı gönül yarası, en eğlenceli baş ağrısı
Diş macununu ortasından sıksam da, terliklerimi çoraplarımı fırlatsam da
Bana en tatlı kızanım, huylarımı ezbere bilenimsin
Bir daha dünyaya gelsem ve kimi istersin deseler, kader çizgisinden yine seni dilerdim aşkım
Yıldönümümüz kutlu ve mutlu olsun

Sen benim; berrak gökyüzüm, parıl parıl parlayan güneşim, Nisan ayında açan çimenim, bahar çiçeğim ve en güzel ısıtan güneşimsin. Sensiz ne bu dünyanın tadı, ne de ben var olabilirdim aşkım. Seni çok seviyor ve evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

Yüce Allah’ım ömrümüzün sonuna dek seni bana, beni de sana bağışlasın. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sultanım…

Sen benim bu hayattaki en parlak yıldızımsın. Bundan tam bir sene önce ömrüme girdiğinde Süreyya yıldızı gibi aydınlattın ömrümü. Işığın hiç sönmesin, tüm ömrümce aydınlığım olsun istiyorum. Nice yıl dönümlerine biricik sevgilim…

Evlenmek için ne büyük mücadeleler verdik. Kimi zaman güldük, kimi zaman ağladık, bazen ayrıldık bazen de barıştık. Ama bak sevgilim, gördük ki biz birbirimizden ayrı yapamıyoruz. Karım, canımın yarısı bir yıl değil tüm bir ömür birlikte olmak dileğiyle…

Aşk bir şiirdir; okunur, yüreklere dokunur
Kalplere konan sevgi çiçeğidir aşk

Yıllar önce bugün başlayan evlilik maceramız, sayende en mutlu günlerimle geçti. Sana, yani beni bu dünyanın en mutlu erkeği yapan kadınıma çok teşekkürler.

Gülümsemelerle başlayan günlerimin tek mimarı sen biricik eşime buradan milyonlarca kucaklama ve öpücük gönderiyorum. Seni çok seviyor ve evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

İlişkimizin başlangıcı fırtınalı, finaliyse muhteşem bir evlilikle oldu. Seni çok sevdiğimi ve seninle çok mutlu olduğumu buradan tüm dünyaya haykırıyorum. Yıldönümümüz kutlu olsun.

Geçen sene bu gün bir bütünün yarısı olduk seninle. Dileğim; ellerimiz, kalplerimiz ve gözlerimiz hiç ayrılmasın birbirinden. Seni çoook seviyorum.

Bir yaşam boyu sevgi ve aşk dolu günler birlikteliğimizi kucaklasın sevgili eşim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bak, bu gün bir yılımız daha bitti ve yine yeni bir yıla gireceğiz seninle. Sevgimiz ölümsüz, anılarımız gülümsemelerle dolu olsun. Birlikte nice yıldönümlerine aşkım.

Sevgili eşime, evimin kraliçesine buradan öpücükler gönderiyorum. Ve bu yıldönümümüzde de yüzlerce kez; SENİ SEVİYORUM diyorum.

Unuttum sandın değil mi? Yeniden doğduğum günü nasıl unuturum? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım. Nice senelere…

Bu evlilik yıldönümümüzde; sana bensiz olmayan, bana da sensiz olmayan koca bir ömür diliyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun papatyam.

Tüm yaşamımız boyunca en güzel günler, en neşeli anlar birlikteliğimizin olsun biriciğim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bu gün tam bir yıl oldu sevgili eşim. Tüm ömrüm boyunca her akşam olduğu gibi sana sarılarak, gözlerindeki ışıltıyı izlemek istiyorum. Sağlık, neşe, huzur ve aşk ikimizin, evlilik yıldönümümüz kutlu olsun!

Bu gün seninle mutlu yuvamızı kurduğumuz gün. Birleşen ellerimizle kalplerimizin birbirinden hiç ayrılmaması dileğiyle… Seni seviyorum aşkım.

Bu evlilik yıldönümümüzde aşkımız bir yaş daha alıyor. Aşkımız paylaştıkça çoğalmaya, birbirimize olan bağlılığımız her gün daha da artmaya devam etsin. Nice yıldönümlerine kraliçem…

Resimli Romantik Evlilik Yıldönümü mesajları:

romantik evlilik yıldönümü mesajları

romantik evlilik yıldönümü mesajları

romantik evlilik yıldönümü mesajları

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz