Özür mesajları kısa

Kısa özür mesajları

Özür mesajları kısa: Bazen sevdiğimiz kişilerin istemeden de olsa kalplerini kırarız. Dilin kemiği yoktur derler, insanoğlu yapar hatalar. Bazen bir buket çiçek bazen çok mutlu edecek bir kısa özür mesajları ile kalpler yumuşar tekrardan. Ve de yanına iliştirilmiş sevgi dolu bir mesaj… İşte sevdiklerinizin kalbini yeniden almanız için sizlere derlediğimiz özür mesajları.

Dostluk affetmektir. Affetmeyi bilmek demektir. Beni ne olur affet.

Ben bildiğin öküzüm ne olur seni kırdığım için beni affet.

Düşünüyorum düşünüyorum işin içinden çıkamıyorum. Seni kıracağıma kafam kırılaydı keşke.

Bazen benim gibi güzel insanlar da hata yapabilir. Affet ne olur dostunu.

Bu çok ciddi bir mesajdır, içeriği kalbimin en derin köşesinden geliyor? Özür dilerim.

Güzel yüzünü soldurmaya neden olduysam lütfen beni affet.

özür diIemek büyükIükse özürü kabuI etmekte bir erdemIiktir dimi.

Yaptığım hatalardan dolayı senden özür dilerim bir daha tekrarlanmayacak kusura bakma canım.

Senden çok özür diliyorum ben böle olmasını istemezdim ne olur affet beni yalvarırım.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı?

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Yaptığım tüm hatalara ve saçmalıklara rağmen beni affedebilmen büyük incelikti. Tekrar özür dilerim.

Üzüntümü anlatacak kelime yok. Olanlar için gerçekten çok üzgünüm ve çok özür dilerim.

Sanırım özür dilemek için çok geç kaldım ama yine de son kez şansımı denemek istiyorum: Özür Dilerim!

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sözlerinden belli, kırmışım seni bilmeden. Bir öpücük versem, sarılsam, özür dilesem affeder misin beni?

Biliyorum hata bende. Yaptığım affedilecek bir şey değil! Ama yine de yalvarıyorum sana ne olur beni affet.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem. Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çok ama çok özür diliyorum senden.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur. Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Affet lütfen beni.

Ağlamak ile teselli olunsaydı, denizler hediye ederdim sana…. Çok özür diIerim. Beni affedebilecek misin?

Bilseydim sözlerimin bu kadar inciteceğini, yemin eder bir ömür sessiz kalırdım. Hatasız kul olmazmıs

Affetmek kadar yüce bir duygu yoktur derler. Ey gönlümün en yücesi, ey kalbimin hükümdarı… Lütfen bu mesajla birlikte gelen sevgimi kabul et ve beni affet….

Beyaz bir güvercin yollamak istedim sana ancak o bile çok kızdı bana. Nasıl kırar mışım bu güzel halbi. Sahi nasıl kırdım ben seni? Çok özür dilerim…

Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar. Senden beni affetmeni diliyorum. Tüm kalbimle kapına geldim, beni içeri alır mısın?

Güzel gözlerine bakacak yüzüm yok, belki bu çiçekler anlatır sana olan sevgimi… Kalbimin bahar kokulu köşesi, gel affet şu garibi.

Anladım beni görmek istemiyorsun ama bu güllerin ne günahı var? Sana olan sevgimi haykırmaya ve özür dilemeye geldiler. Onlara kulak verir misin?

Büyükler her zaman haklı değildir. Onlar da büyük hatalar yapar ancak affetmek büyüklüktür. Gel sen büyüklük yap bu sefer bana ve affet beni.

Küçük hatalar kocaman tebessümlerle kaybolurmuş. Bana kocaman gülümser misin?

Günlerdir gözüme uyku girmiyor. Sanki kalbim iki dudağının arasında atıyormuş. Bi affettim desen, hayata dönerim yeniden…

Sinir Esnasında Ağzımdan Çıkan Sözlerin Kurbanı Olmak istemiyorum karşında özür Diliyorum Senden Kabul Et lütfen

Hayalleri Yıkılmış Bir insanım Bu Hayatta Seni Sevmekle Buldum kendimi Hayatta Şimdi Beni Bırakıp Gitme! Ne Olur Affet Bu Sana Aşık Olan garibanı..

insafına Kaldı hayatım Sana Kaldı Umutların Af Diliyorum Senden Seni Diliyorum Rabbimden Hadi gel Ne olur üzme Beni.

özür Dilemek erdemliktir bizde Sevdikmi ALLAHına Kadar Severiz Silersek Birdaha Aynı ismi Kitabımıza Yazmayız, Af diliyorum Senden Yap bir büyüklük Erdemlik Göster..

Af Dilerken Gözlerine Bakmak istiyorum özür dilerken Seni Nekadar Sevdiğimi Anlatmak istiyorum Kelimelerimin içinde Ne olur Affet beni Sevgilim.

Seni Okadar çok Seviyorumki Affedeceğini umuyorum çünki sende biliyorsun seni nekadar sevdiğimi Affetmek istiyorsun sende hadi ad diliyorum senden bağışla beni yeniden hayatına.

Bir mum ışı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyorumu yoksa nefretmi ediyor bilmiyorum ama affedersen herşey daha güzel olcak biliyorum.

af diliyorum kapında ne olur geri çevirme kırma kalbimi al canımı ama affetim de sonunda seviyorum seni ne olursa olsun bu kalp senin af diliyorum huzurunda.

özür dilerim umutlarımı aldığın için özür dilerim hayallerimi yıktığın için özür dilerim seni bukadar sevdiğim için..

Seni seviyorum sen nekadar terslesende seninle hayaller kuruyorum sen beni affetmesende ben yine seviyorum seni sen benden nefret etsende sonunda ben yine af dileyeceğim sen istemesende..

Yaşananları bir çırpıda silerek atmak nekadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ağ çekiyorum..

Güzel hayatımı Kışa çevirme Sözlerinle Ne olur Affettim De Hadi gel De, Bırakıp Gitme Beni Soğuk Buz Tutmuş hayatımla Başbaşa Bırakma Beni Sensiz bırakma beni geleceksiz.

Affettim dersen hayata dönerim yeniden Hadi gel Seni Aşkım için Bağışladım De bana Bende Şeytanı Çıkarayım tecrubesiz hayatımdan, özür dilerim sevgilim değerini bilemedim..

özürüm kabahatimden büyük olsada sen beni affedecek kadar büyüksün ve aşkımızı küçültmeyecek kadar düşüncelisin kavga olmasın hayatımızda af diliyorum özür diliyorum seviyorum seni herşeyimle..

Kırık bir kalp bıraktım sana biliyorum, beni affetmeni istiyorum, yüzüm kızarık içim bulanık senden sevgi dileniyorum affet beni diyorum lütfen affet.

Hazin Bir Son istemiyorum Bu Dünyada Ellerimi Açtım Huzurunda Af Diliyorum Gör Artık Senin için Ağlayan Gözlerimi Ne olur Sevdiğim..

Sevgilim özür dilerim Senin Hak etmeyeceğin bir duruma getirdim ama affet beni seviyorum seni özür diliyorum bebeğim

Kırılan Kalbini Almak istiyorum Ellerime yeniden Başlamak istiyorum o öLümsüz Sevgimize Ne Olur Bir kelime Söyle Affettim Seni De Başlayalım Yıkılmayacak Aşkımıza.

gemileri Yaktın Gittin Benide Gemilerle yakmaya Çalıştın Ama Sana Olan Sevgim herzaman Gerçekçiydi Ufak hatalar Yüzünden Bitirme Bu ilişkiyi Affet beni.

Sanıyormusunki üzülmüyorum gülüyorum Bu Boş Odada, Senin için Ağlıyorum kendimi Affetmiyorum Bari Sen Affet beni Belki gülerim.

Kalmadımı Sevgin bana Bittimi herşey Bir Anda? Seviyorum Seni Dinlemiyorsun beni Affet beni Desemde Duymamazlıktan geliyorsun beni…

Kimse için ağlamadı bu gözler senin için bir ilk oldu gözyaşlarım, kimseye söylenmedi bu sözler senin için içimden geldi söylüyorum affet beni senden özür diliyorum aşkım…

Yapılan hataları Olgunlukla Karşılayıp Ona göre Değer vermek gerekir Affetmeni Diliyorum Senden Onay bekliyorum Hadi Bırak Şu inadı Kırma Yarınlarımı..

Gitme Bırakma Ellerimi Af Diliyorum Ağlatma Şu yüreğimi Sözlerinle Vur Dayanırım Ama Giderek Vurma yaşayamam Sensiz Gitme Ne olur özür dilerim affet beni affetmesende gitme hayatımı bitirme.

Bilirsin bir karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden…

Sana oan üzüntümü anatacak cümleer yok. Yaptıklarım için gerçekten çok pişmanım ve çok özür dierim.

Sende biirsin ki özür diemenin karşıığı affetmek gıbı bır baska erdemiik yoktur yoktur.. ne yazıkki bır hata yaptım ve affını istiyorum.. affet utfen benı…

Birikte yaşadıkarımızı iç yaşanmamış gibi silip atmak ne kadar doğru senin için söye. Acımasız sevgii senden bir beni bağışamanı bekiyorum ve bin ah çekiyorum.

Saçma sapan hataara ve saçmaıkara rağmen büyükük göstererek beni affedebimen benim için çok önemiydi. Tekrar çok çok özür dierim.

Sessiziğinden beı, üzmüşüm senı bımeden… bır buse kondursam yanağına, ozur dıesem affeder mısın benı

Aşkım senden özür dierim seni ihma ettiğim için. özür dierim seni sensiz yaşadığım için … Yaptığım her şey için özür dierim.

Nası derer biirmi sin affetmek gibi bir başka büyükük yoktur.. Bende bir eşekik yaptım ve affına sığınıyorum… Affet beni aşkım.

Biliyorum bana çok kızgınsın hata bende… Yaptıkarım üstü örtüecek bir sey degi! Ama yine de senden yavarıyorum sana ne our beni affet…

Dikkat bu çok önemi bir mesajdır, içeriği kabimin en derin köşesinden geiyor. Çok özür diiyor…

Tavırarından bei, üzmüşüm seni bimeden…., Sarısam, özür diesem affeder misin beni canım..

Ozur dılerım senı aramadıgım ıcın. ozur dılerım sensız gıtmek zorunda kaldıgım ıcın… ozur dılerım senı orda beklettıgım ıcın… yaptıgım her yanlıs ıcın ozur dılerım

Beni affedeceğini bilsem bile, ben kendimi nasıl affederim bilmiyorum.

Şey.. Nasıl söylesem? Kelime bulamıyorum.. Çok zor biliyorum… Söylemeliyim artık… Şey… Dinle bak. Ben çok üzgünüm olanlara. Yani özür dilerim.

Senden özür dilemek için söyleyebileceğim daha anlamlı bir söz bilemiyorum : Seni Seviyorum…

Ben seni bilirim dayanamazsın gülüşüme, sen de beni bilirsin hasretim gözlerine, bırak hadi inadı uzat elini elime, gözlerime bir baksan diyeceğim tek kelime… Seni seviyorum.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı!..

Ağladıysan, ağlamak istiyorsan ve buna sebep bensem. Akan her damla gözyaşın için senden af diliyorum…

Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle: sozleralemi.co m Kırdım seni ama inan çok üzgünüm… Bugün için özür dilerim. ıstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

Af diliyorum, sen benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. Çünkü sen benim için daima tektin!

Yaptığım bir hatadır, aklım bana bunu anlatır, özrün arkasına saklanmak istemem ama senden tek dileğim; bir ‘AF’TlR.

Söyle güzel kalbin, affetsin beni, bir sayfa açalım, tertemiz yeni. Çok özür dilerim, kırdıysam seni, şuan çektiğimi, Allah biliyor…

Yaşananları bir çırpıda silerek atmak ne kadar doğru senin için söyle insafsız sevgili senden bir af diliyorum bin ah çekiyorum..

Sana çok ihtiyacım var. Beni bırakma. Benim huzur bulduğum mutlu olduğum yer seninle birlikte olduğum andır. Özür Dilerim

Ben seni bilerek ezer miyim hiç, sevdiğim o kalbi kırar mıyım hiç, taptığım mihrabı yıkar mıyım hiç, ne olur affet beni sevgilim.

İnsanın özünde vardır, hata yapmak bir erdemdir, özrünün farkına varmak daha büyük erdem de özür dilemek asıl olan hatasını kabul etmek.

Sana olan mahcubiyetimi nasıl ifade edeceğimi bilemiyorum, gerçekten çok özür dilerim.

Sensiz bir hayatın benim için cehennemden hiçbir farkı yok. Lütfen beni affet, benim cennetim sensin.

Gel bu yaşananı, kaldırıp rafa, üç günlük dünyada, sürelim sefa, insan sevdiğine, eder mi cefa, seni seven kalbim, seni istiyor… Ne olur affet beni.

Bilirsin affetmek gibi bir başka büyüklük yoktur…. Bende bir hata yaptım ve affına sığınıyorum. Lütfen beni affet….

Sen benim canımsın, düşmesin yüzün, öyle hüzün dolu, bakmasın gözün, bizle ilgisi yok, ettiğim sözün, inan bana aşkım, içim sızlıyor…

Ben hatalarım için sana yaptıklarım için hiç affetmedim kendimi. İnan bana hala ağlarım düşündükçe hiç affetmedim kendimi. Beni Affet.

Özür dilerim elini tuttuğum için, özür dilerim gözlerine baktığım için, özür dilerim seni sevdiğim için ve yine özür dilerim seni insan sandığım için…

Nedense gözlerin dargın bakıyor, sitemin bana mı söyle bileyim. O gülen gözlerden yaşlar akıyor, bilmeden kırdıysam özür dilerim…

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Bir daha şakamı asla, rahat ol bundan sonra, moralin bozuksa, gülmen için senden af diliyorum…

Bir mum ışığı gibi gözlerin buğulu ve ateşli bakıyor bana, ateşli gözlerin seviyor mu yoksa nefret mi ediyor bilmiyorum ama affedersen her şey daha güzel olacak biliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz