Mutlu sabahlar mesajları

Güne başlarken huzur bulacağınız ve mutlu etmek istediğiniz kişilerin yüzünü gülümsetecek sabah mesajlarını hazırladık.Hem sizin hem de sevdiklerinizi mutlu edecek Mutlu Sabahlar Mesajlarını paylaşabilir sosyal platformlarda kullanabilirsiniz.

 

Mutlu sabahlar sözleri – Mutlu sabahlar mesajları

Yanınızda huzur bulduğunuz kişiler varsa bilin ki sizden mutlusu yoktur hayatta. Mutlu sabahlar.

Sağlık bedenimizde, sevgi yüreğimizde, bereket cebimizde, şans kapımızda olsun. Günaydınlar Mutlu sabahlar.

Sabah olduğunda insanı sevdiğinden ayırmak günahtır deyip, yatağıma sarılırım. Umarım bir gün işe yarar.  Mutlu sabahlar.

Günaydın sabah uyandığında yüzünde yapmacık tebessüm yerine sinir ifadesi olan doğal insan. En çok sana günaydın, günün güzel geçsin Mutlu sabahlar..

Güneşin doğduğu her ufukta, umuda giden bir yol mutlaka vardır. Mutlu, sağlıklı, bereketli, hayırlı bir gün geçirmeniz dileğiyle Mutlu sabahlar  günaydın.

İşimiz nazardan, yolumuz düşmandan, hayatımız dedikodudan uzak olsun inşallah! Günaydın. Güneş ışığı kadar parlak kalplere ve kalbimi aydınlatan herkese günaydın Mutlu sabahlar..

Günaydın sol yanım, uykulu gözlerinden öperim Mutlu sabahlar..

Bugün uzaklarınız yakın, dualarınız kabul, kötülükler sizden uzak olsun. Neşeniz bol, işleriniz hayırlı, kazancınız bereketli olsun. Ama en önemlisi sağlık olsun hayırlı sabahlar. Günaydınlar Mutlu sabahlar..

Bu sabah mutluluğa aç pencereni, bir güzel arın dünkü kederinden. Pencerelerimiz her daim güzelliklere açılsın, çok mutlu güzel bir gün geçirmen dileğiyle. Günaydınlar Mutlu sabahlar..

Öyle güzel bir gün geçirin ki; Olmaz dediğiniz olsun, bitmez dediğiniz bitsin, sabrettiğinize değsin ve yüzünüz hiç gülmediği kadar gülsün. Günaydınlar Mutlu sabahlar..

Sabaha ulaşanlara selam ulaştırana şükürler olsun. Bütün güzelliklerde sizlerin olsun. Günaydınlar Mutlu sabahlar..

Bir umutla başlar her güzel gün. Gün güzel olunca umut da özel olur. Her yeni gün sana umut getirsin. Umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın mutlu olsun.  Mutlu sabahlar.

Güne başlarken kızdığın, kırıldığın yahut kin beslediğin o insana dua et, bunu tüm yüreğinle hissederek yap. Kalbinin nurlandığını, yüzünün aklandığını tüm hücrelerinin huzur kapladığını göreceksin. https://sozleralemi.com/mutlu-sabahlar-mesajlari.html İşte o zaman gün senin için aydınlık olacaktır. Hayırlı sabahlar dilerim Mutlu sabahlar..

Kazasız, belasız, acısız, dertsiz, mutlu ve huzur dolu bir gün dileğimle günaydın, hayırlı sabahlar Mutlu sabahlar..

Hüznümü sabahın aydınlığı ile gideren, sabahı bize huzurlu kılan Allah’a hamd olsun. Hayırlı sabahlar. Her günün, bir öncekinden daha iyi olması dileğiyle,  Mutlu sabahlar.

Sabahlarını beklediğim gecelerin, günaydını sen ol. Gönül delidir zoru seçer. Kalp mahkumdur umut ister. Göz ufuktur yeri gözler. Aşk imkansızdır güç ister. Sevda zordur o da yürek ister.  Mutlu sabahlar.

Göz sevdiğini, gönül özlediğini, kuş yuvasını, gül goncasını, kul mevlasını görmek ister. Mevlam görmek istediklerimizi nasip etsin. Günaydınlar Mutlu sabahlar..

Güzel bir gün, umut dolu, neşe dolu, arkadaşça, yaşam dolu, değerli bir gün, ılımlı, nedensiz bir gün olması dileği ile günaydınlar olsun Mutlu sabahlar..

Hayırlı sabahlar! Bin şükürler, ailem ve sevdiklerimle daha nice sabahlara merhaba diyerek gözlerimi açmamı nasip et Allah’ım Mutlu sabahlar..

Hayırlı sabahlar, bol kazançlı bol tebessümlü bir gün geçirirsiniz inşallah. Günaydın! Kalpleri, gözleri, güne mutlulukla şükürle uyanan gözler. Allah’ım işinizi rast getirsin Mutlu sabahlar..

Günaydın! Yeni bir gün yeni umutlar, dağılsın üzerinizdeki kara bulutlar Mutlu sabahlar..

Bir gün daha doğdu sonsuz umutlar taşıyan eşsiz duygularla. Umarım bu gün de gelecek güzel günlerin habercisi olur.  Mutlu sabahlar Günaydın.

Günaydınlar. En güzel sabahlar, gözlerinizdeki hiç bitmeyen umutlar kadar berrak olsun Mutlu sabahlar..

Günaydınlar, güneşin güzel yüzü öyle doğsun ki, tüm dualarımız kabul olsun Mutlu sabahlar..

Bugün hayatının geri kalanının ilk günü, yeni umutlar, yeni heyecanlar ve yeni olanaklar. Günaydın  Mutlu sabahlar..

Dostlar hadi uyanın bakalım. Bugün güneş daha canlı doğdu sanki. Bu yüzden daha güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle Mutlu sabahlar..

Günaydın, dışları gülen kalpleri ağlayan arkadaşlarım Mutlu sabahlar..

Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim Mutlu sabahlar..

Bir uykunun daha sonuna geldik. Yayında ve yapımda emeği geçen yatak, yorgan, yastık üçlüsüne teşekkür ederiz. Günaydınlar Mutlu sabahlar..

Huzur dolu günler, kalbinizdeki tüm güzellikler hayatınıza yansısın dostlar. Hayırlı günler Mutlu sabahlar..

Dünyanız mutlu hayalleriniz tatlı olsun. Gönlünüze huzur dolsun mutluluklar ömrünüzce, her şey gönlünüzce olsun. Günaydın Mutlu sabahlar.

Her sabah uyandığımda yaşamaktan önce sen geliyorsun aklıma. Günaydın  Mutlu sabahlar..

Dostlukların tükenmediği, sevgilerin ölmediği, göz yaşlarının akmadığı, gülücüklerin bitmediği en güzel sabahlar sizlerin olsun Mutlu sabahlar..

Sabahınız hayırlı, gününüz aydın, eviniz bereketli ve huzurlu olsun… Günaydın Mutlu sabahlar..

Acılardan uzak, dua’larla dolu, içimizden geçenlerin inşallah kabul buyrulacağı sevgi dolu bir gün dilerim herkese Mutlu sabahlar..

Sabahınız hayırlı, gününüz aydın, eviniz bereketli ve huzurlu olsun. Günaydın Mutlu sabahlar..

Dualarımın gözü yüksekte, lakin haddimin boynu Hakkın karşısında eğilmekte. Rabbim; hakkımızda hayırlı olan neyse ihsan eyle… Amin. Hayırlı günler, günaydın Mutlu sabahlar..

Günaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın Mutlu sabahlar..

Günaydın… Rabbim günümüzü hayır eylesin, kazadan beladan uzak, onun rızasını kazanmaya çalışan kullardan eylesin Mutlu sabahlar..

Yüzünüzden gülümseme kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun Mutlu sabahlar..

Yüreğinizin sesi duyulması ve bütün dileklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle. Günaydın Mutlu sabahlar..

Gönlü sevgi dolu dostlara. Dostluğu dost gibi bilenlere. Güzelliği sevgi ile yoğuran insanlara. Gönül dolusu Günaydınlar Mutlu sabahlar..

Bu sabah, mavi gökyüzü sevgiyi gönlünüze, Aşkı usulca kalbinize bıraksın. Güneş her zaman doğsun Ve.. Her doğan güneş size mutluluk ve sevgi getirsin Mutlu sabahlar..

Sabahın En Değerli Ve En Parlak Işıkları Hayatınıza Doğsun, GÜNAYDIN DOSTLAR Gitmen sorun değil de.. Hasta falan olduğumda, Doktorun seni bana hatırlatması zoruma gidiyor. ‘Nefes’ al, ‘Nefes’ ver . Tekrar günaydın  Mutlu sabahlar.

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın Mutlu sabahlar.

Gün Seninle Güzel Güne Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Günlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Günaydın Olsun  Mutlu sabahlar…

Mutlu sabahlar mesajları görselleri:

mutlu sabahlar mesajları

mutlu-sabahlar-sozleri-

mutlu-sabahlar-sozleri-

mutlu-sabahlar-sozleri-

mutlu-sabahlar-sozleri-

mutlu-sabahlar-sozleri-

mutlu-sabahlar-sozleri-

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz