Ana Sayfa Aşk Sözleri Kocaya Güzel Sözler

Kocaya Güzel Sözler

Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler

Kocaya güzel sözler: Sayfamızda kocaya güzel sözler, kocaya güzel sözler facebook, kocaya güzel sözler komik, kocaya güzel sözler mevlana, kocaya güzel sözler instagram, kocaya güzel sözler tumblr, kocaya güzel sözler 2020, ölen kocaya güzel sözleri okuyabilir sosyal ağlarda paylaşabilir eşinize, kocanıza, sevdiğinize kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

Kocaya Güzel Sözler

Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun kocan olur.

Ey kocacığım bak benden uzakta başka kadınlara bakarsan, ben yokum diye rahat rahat davranırsan, aradığımda sürekli toplantı yaparsan yemin ederim seni kör bıçakla keserim.

Bana kimlerin senin gibi baktığını bilmiyorum ama ben sana baktığım gibi kimseye bakmadım güzel kocam benim.

Eş dediğin insanın hayatıdır aslında, eş bir hayatı iki bedende yaşamaktır. Sen benim hayatımın anlamı oldun, hayatta her zaman destekçim ve beni düşünen oldun. Seni çok seviyorum canım kocam.

İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Eve işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzel kocam.

Kocaya güzel sözlere ne gerek var, o romantiklikten anlamaz, ona tasarruf et ona bu en büyük romantikliktir.

Eğer bir kocan varsa kocaman yürekli bir koruyucun var demektir, eğer kocan varsa sıcacık bir ailen var demektir ve eğer kocan varsa sevgin, aşkın, sol yanın var demektir.

Ben seninleyken ağladım ama gözlerime yaş dolmadı, yürüdüğüm yollarında engel kalmadı,kalbime sus dedim olmadı, benim kalbim sana hiç doymadı.

Bugün tencerem de buram buram sevgi var, yanında bir tutam mutluluk var, içecek olarakta aşk şarabı var. Soframda sevgili olarakta sen varsın bitanem. Erken gel seni seviyorum.

Canım kocacığım sana bir şey itiraf etmek istiyorum eğer sevmeye senden başlamasaydım herkesi sevebilirdim.

Bak kocacığım seni seviyorum sana aşığım ama aşkın gözüne güvenip de bana yanlış yapma aşkın gözü kör olabilir benim iki gözümde gayet sağlam. Mesajı geç okudun ne yapıyordun.

Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.

Ben seni yanındayken her şeyin nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir bilmiyor.

Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam seni çok özledim.

Eş seçimi ve iş seçimi, eşini iyi seçemezsen ömür boyu mutlu olursun, işini iyi seçemezsin başarılı olamazsın demiş atalarımız. Ben eşin en iyi seçmişim çünkü onunla beraber mutluluktan uçuyorum.

Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım. Ben sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yakarım. Seni seviyorum canım kocam.

Ya hayatımdaki tüm güzellikleri seninle yaşadım ya da hayatımdaki tüm güzellik sendin? Seni çok seviyorum güzel kocam.

Seni ilk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı ama seni ilk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değil çünkü seni şimdi canımdan çok seviyorum.

Sen benim gözlerime baktığın zaman benim kalbim sızlıyordu sence bu normal mi be sevdiğim? Seninde beni düşündüğün zaman kalbin heyecanla atıyor mu?

Seni bana verdiği Yüce Mevlama ne kadar şükürler etsem azdır. Senin gibi biriyle evlenmek benim için en büyük lütuftur. Ben seni her zaman seveceğim, bu dünyadan da ahiretten de seveceğim.

Dünyanın en güzel insanına kocama güzel sözler göndermek istedim ama zaten ona gönderdiğim her söz güzeldi.

Sevgi çoğalınca güzelmiş, sevgi sevgiliye sunulunca özelmiş ve sevgi senin gibi insanda mükemmelleşirmiş. Benim her şeylerden çok sevdiğim canım kocam.

Bende koca denildi mi akan sular durur, kış olan mevsim birden yaz olur. Koca sevildi mi geçici değil ömürlük olur.

Seni sevince illa sarhoş olmaya ne gerek var. sen beni “Sar” ben “Hoş” olurum senin için.

Ben seninle evlendiğim zaman pişman oldum, o pişmanlığım da seninle keşke daha önce evlenseydim oldu. Sen benim geç kalmış sevgimsin ama hiç bitmeyecek ömürlük sevdiğimsin.

Biliyorum şuan yanımda olsaydın beni öperek uyandırır günaydın canım derdin. Ama olsun sen benim uzakta da olsa tek sevdiğim uğrunda öldüğümsün.

Koca bulmak çok kolaydır belki bir saat içinde olmadı bir gün içinde bulursun ama sevgine layık koca bulmak ve onu ömür boyu mutlu etmek zordur. Ben bu zoru başardım. Seni https://sozleralemi.com/ çok seviyorum kocacığım.

Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun kocan olur.

Ey Allah’ım bu mutlu hayatı bana nasip ettiğin için, böyle bir insanı benim kaderime yazdığın için, bana böyle güzel duygular yaşattığın için sana sonsuz teşekkürler.

Aşkımız yıllara meydan okuyacak, cümle alem bizim mutluluğumuzu kıskanacak, sevgimiz hiç bir zaman bitmeyecek. Seni seviyorum Aşkım.

Evlilik parası, malı, mülkü olanla değil, cesur yüreği, kocaman kalbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım aşkım.

Sevgimizi çamaşır makinesinde yıkadım, en güzel havalarda kuruttum, bize yakışır şekilde katladım. Bak şimdi ikimizinde üstünü örtüyor.

Eğer bir gün güneş doğmazsa sabah olmazsa seni o zaman sevmeyeceğim canım kocam.
Can https://sozleralemi.com/kocaya-guzel-sozler.html olsun

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen. Bil ki senin için yanan kalbimdir.

Her zaman gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, çünkü senin bir güIüşün için, koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

Hayat arkadaşım, can yoldaşım, gönüIdaşım seni çok ama çok seviyorum.

Ben küçücük bir bebektim “Sen” kocaman bir sevda.”Ben” senin ellerinde büyüdüm “sen” benim yüreğimde.

Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum.

Bilirim sonu yok bu aşkın sensiz gecen günIerin eriyip güzeI dondu ömrüm üst üste kaç oIum ne zaman bir ben düşünsem.

Ömrümün sonuna kadar yanı başından ayrıImayacağıma söz veriyorum.

BöyIe sere serpeyim ne zaman bir bir sen düşünsem ne zaman bir yar düşünsem yüreğim sızlar her aksam gel.

Annenden Allah binIerce kere razı olsun, senin gibi bir insanı doğurduğu için.

Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilir miyim dedi usuIcacık. Sandım eylemlerin, insanIarın gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını seyredecek.

Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrıIma seni çok ama çok seviyorum aşkım.

Bin yıl ömrüm oIsa bin yıl seni severdim, bin yıl seni sevseydim bin yıI daha isterdim sevgilim, iIk ve son aşkım.

Kapsama alanı dışında kalan sevgine ulaşamadım. Ama full çeken hattımla seninleyim bir tanem.

Sen, yol aldığım gemi, demir attığım son liman, yapraklarımı titreten son sevdamsın, sen çok sevdiğim insan, beni ağlatan son sevdamsın, vazgeçemediğim tek insansın, aşkımsın.

AyrıIık adını nereden çıkardın bir defa değil bin defa canimi aldın bu bedenimi sensiz yaşar mı sandın hata yaptın.

Aşkım ben öIürsem beni ne cennete nede cehenneme aIacakIar. Çünkü seni sevdiğim için en büyük sevabı isIedim ama sana taparak tanrıyı inkâr ettiğim için en büyük günahı işIedim.

Kafanı boşalt ki yeniden doldurabilesin, su nasıl bulunduğu bardağın şeklini aIırsa sevgi de senin kalbinin şeklini alır.

YaIvarsam rüzgâra kokunu getirir mi bana, anlatsam aşkımı kuşlara anIatırIar mı sana, yaIvarsam Allah’a kavuşturur mu seni bana, özledim seni desem inanır mısın bana.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgiIerin özlemlerin derinIiğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.

KaIbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.

Ay yıldıza mutluluk fısıldarken. Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylaşırken. Ben sana bir parça mutluluk yolluyorum. İçindeki umut çiçekleri hiç solmasın diye.

Geçme ırmak yanından suyu azaIır. Seni gören seIvi eğilir, boyu azalır. SaIınma dünyanın üstünde dünyanın başı döner. Çıkma mehtaba yıIdızların ışığı söner.

Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler
Kocaya eşe güzel sözler

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz