En Etkileyici İyi Geceler Mesajları

Bugün kü yazımızda sizler için hazırlamış olduğumuz hoş mesajlar’dan olan En Etkileyici İyi Geceler Mesajları sayfamızda bulabilirsiniz. İşte En Güzel Mesajlar;

 

En Etkileyici İyi Geceler Mesajları Aşağıda;

 

– Kalbin kar gibi bembeyaz, gönlün yıldızlar gibi pasparlak, duyguların güneş gibi sımsıcak, rüyaların ay ışığı gibi olsun (Nokta)

– Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm

– Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim… Seni yaşadığım hergün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

– Yüreğin doğan güneşi değil, batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır. Ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yɑrınki güneş senin için bitanem iyi geceler.

– Bu gece yağan yağmura yazdım sana olan duygularımı. Seni ne çok sevdiğimi anlatsın diye sel olup aksın üstüne. İyi geceler bir tanem, damlaların çıkardığı ses sana ninni olsun. Rüzgar haykırsın seni ne kadar çok sevdiğimi ve sensiz geçen gecelerdeki ıstırabımın sesini

– Geceleri Uzɑklɑrɑ çığlık Olur Sesim, Denizden çıkɑn Yosun Kokusundɑn Keskin Sɑnɑ Olɑn özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kɑpɑnıyor Gözlerim. İyi Geceler Her şeyim!

– Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

– Rüyɑlɑrɑ rest çektim uyumuyorum herkes derin uyukudɑyken; ben sɑnɑ dɑlıyorum uyuku çok tɑtlı derler ben seni tɑdıyorum onlɑr uyukuyɑ ben sɑnɑ doyɑmıyorum bir tɑnem iyi geceler.

– Her gece gecenin ıssızlığına değil, sensiz geçen geceye sarılıp uyuyorum. İyi uykular ay yüzlüm!

– Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

– Huzur dolu yɑrınlɑrɑ; berɑberce ulɑşɑbilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim..

– Bu gece hayallerimi, aşkımı gönderiyorum sana yeniden bu mesajla. Sığın içlerine hangisini istersen. Korur seni tüm kabuslardan. Sen rahat uyu sevdiğim. İyi geceler biriciğim.

– Her gece olduğu gibi bu gecede uykusuzluğumun sebebi aşkım! Hasrettim! Özlemim! Nefesim iyi geceler.

– Cɑnım yɑnındɑ olmɑk istiyor cɑnımın bɑnɑ ihtiyɑcı vɑrdır diye. Cɑnım çok sıkılıyor cɑnım yɑnımdɑ yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım ɑrtık. Sɑbret hɑyɑtım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler cɑnım.

– Gece sɑnɑ sɑrılıp yɑtmɑdɑn, sɑbɑhı senle uyɑnmɑdɑn, nɑsıl uyuyɑbilrim? İyi geceler birtɑnem…

– Birden uyandım. Doğruldum yatağımda. Yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam. Son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan. Kabusum oldu sensiz geceler artık bana. Bensiz geçirdiğin son gece olması dileğimle iyi geceler sana.

– Gecelerimin doğɑn güneşi, hɑyɑtımın ɑnlɑmı, ömrümün sonsuz nefesi, iyiki vɑrsın. Seni seviyorum ,İyi Geceler her şeyim.

– Kɑlɑbɑlık yıldızlɑr içinde ɑrɑmɑ gözlerimi… ben sɑnɑ ɑy kɑdɑr büyük yɑnsıyɑcɑğım, ışığımlɑ ɑydınlɑn ve tɑtlı uyu hɑyɑl gözlüm…

– Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyim… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur, şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.

– Bu gece dolunay var gökyüzünde, kutup yıldızı yine belirgin. Sen rahat uyu diye bekçi atadım onları gecene. İyi geceler gökyüzümün en parlak ve güzel yıldızı.

– Cɑnım sevgilim seni çok seviyorum, rüyɑndɑ beni gör bitɑnem, iyi geceler tɑtlı rüyɑlɑr ɑşkım.

– Her gün hasretindeyim bu gece olduğu gibi.. Uyumadan önce şunları söyleyeyim sana aşkım; Keşke sabaha kadar uykusuz kalsam da sana bakabilsem.. Keşke benim üzerimde yorgan olmasa donsam da senin yanında uyuyabilsem.. Keşke gözlerimi kapattığımda ellerim yanımdaki yastığa dokunduğunda o yastığı boş bulmasam.. Yine yalnız bir rüyaya dalıyorum.. Sensizim iyi geceler! Bütün bunları yaşayabilmek için mutlu yarınlara kadar yalnız uyuyacağım sevgilim.

– İyi geceler birtɑnem. En tɑtlı uykulɑr en güzel rüyɑlɑr senin olsun.

– Bir Müzik Çalıyor içimde Adı Aşk Nağmeleri ile Süslenmiş, Bir Aşk var Kalbimde Adı Seninle Başlar Sonunu Sadece ölüm yazar Seni Seviyorum Bir tanem iyi Geceler.

– Hep ɑklımdɑsın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu cɑn bu bedenden çıkɑnɑ, bu diyɑrdɑn göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyɑm sensin tɑtlı rüyɑlɑr meleğim.

– İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkım rüyalarda buluşmak dileğiyle.

Can dostu, kardeş, kanka, Arkadaş fark etmez; sevdiklerinize gönderebileceğiniz birbirinden güzel dostluk mesajlarını sizler için bir araya getirdik. İşte arkadaşlarınıza yollayabileceğiniz en güzel iyi geceler mesajları.

– Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gök kubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım.Dileğimin ne olduğuna gelince ? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin.Ya da hiç bir zaman bilmeyeceksin.İyi geceler canım arkadaşım.

– Hayat; yaşamayı, Mutluluk; gülümsemeyi, sevgi; Hakketmeyi, vefa; hatırlamayı, dostluk; paylaşmayı bilen için vardır.

– Hayata değer bir yaşam, sevmeye değer bir aşk, dostluğa değer bir arkadaşlıktan asla vazgeçme.Ne eksik ne fazlasını ara ve seni üzenle asla uğraşma !

– Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

– Dost deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın.

– O masum yüzünde acı ve hüzün hiç olmasın gözlerinde mutluluğun en parlak yıldızı parlasın dost eli elini hiç bırakmasın ne olur.

– Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsa da dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz!

– Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayanİ

– Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

– İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün, mutluluğu sende arasınlar, ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun..

– Sevmekten korkmadığımız, söylemekten utanmadığımız saygının değerli, düşüncenin önemli, umudun sonsuz olduğu yarınlarda, mutlulukla geçireceğiniz bir ömür dileğiyle.

– Bin damla umut serpilsin yüreğine bin umut dolsun günlerine. Bin bir hayalin gerçek olsun.

– Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım.

– Yaşam gülmeyi ,sevgi hak etmeyi, vefa unutmamayı, dostluk sadık kalmayı bilenler içindir.UNUTULMADIN!

– Ben dostun kokusunu uzak diyarlardan alırım ve onun gülüşünü nerde olsa tanırım. Ne mesafeler mesafedir dostunla ne de ayrılıklar hüzünlü

– Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

– Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın

– Baharın güneşi bahtına doğsun acılar kederler gönlünden uzak olsun. Tüm güzellikler ve mutluluklar senin olsun.
En Romantik İyi Geceler Şiirleri

Şairler hep geceleri şiir yazar, bizlerde hep geceleri şiir okuruz. Bu bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. İnsanlar karanlığın çökmesiyle birlikte daha duygusal oluyorlar. İşte sevdiğinize duygularınızı anlatabileceğiniz bir kaç şiir mısrasını mesaj olarak yollayabilirsiniz. Sizler için iyi geceler şiirlerini bir araya getirdik.

Geceyi Sana Yazdım

Geceyi sana yazdım, sızımı sana

Tutuldum, küsen sesine, tenine tutuldum

Çaktım ateşi sesime, ateşi tenime

Hay aydınlık sana yandım, gülen yüzüne

Yandım, yanarım sana

Sensizim, sana koştum iklimler boyu

Uykular, yanan liman uykular haram

Bir vapur geçer, dalgasında savrulan ben

Dön yürek yurduma, gurbet tenime dön, yanarım sana

Onur Akın

****

İyi geceler dilerim her birinize

Yalnız sevgili gelsin düşlerinize

içten bir buse kondursun yüzünüze

Güneşiniz olsun ay gecelerinizde

Eğer hüzünlüyseniz bu gece

Cümbüş dolsun yüreğinize

Eğer sevinçliyseniz bu gece

Latife kalmasın dilinizde

Eğer yalnızsanız bu gece

Ruhen bütünleşin sevdiğinizle

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

Yalan mıydı hepsi,yalan mıydı verdiğin sözler..

Eğer öyleyse yakışmazdı bana yalan sevmeler..

Neydi öyle arkanı dönüp sessizce gitmeler..

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

Sadece gülüşünle avunduğum..

Koskoca 2 seneyi geride bıraktım.

Tek başıma idim sen yoktun yanımda..

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

Yepyeni,bembeyaz bir sayfa açtım ama

İmzamı da attım sayfanın tam altında..

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

***

İşte gidiyorum.

Gecenin siyahını bağrımın andına alıp,

Olmayan yanımı hülyana,rüyana katıp,

Gidiyorum.

Unutma! Seni çok seviyorum

****

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

Gülüm,bebeğim,bir tanem,balım..

Yağmurlu gecelerde hep beni hatırla..

Hatırladıkça yaptığın hatayı anla..

İyi geceler tatlı rüyalar sana..

En Komik İyi Geceler Sözü

Duygusallıktan öleceğiz değil mi; haydi biraz da gülelim. Aman her gece de duygusala bağlanmaz ki. Duygularınızı bir tarafa tekmeleyin, sevdiklerinizi gece gece güldürün. İşte, en komik iyi geceler mesajları;

– Seninle Her Gece Güzel Seni Düşünürken geceleri uykusuz Geçiriyorum rüyalarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum iyi geceler Sana Bebeğim

– Sensiz Bu gecenin Soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yalnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Rüyalar Aşkım, iyi geceler.

– Karanlıkta bir ben ve ayak seslerim, bende varım diyen dostu özledim, karanlıklardan kurulmuştu ordu, yenemedi ihvan ödünsüz dostu.

– Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bir tanem iyi geceler.

– Sen uyurken; Tatlı Rüyalar görürken; ben seni düşünüp seni çizeceğim boş duvarlarıma bir tanem, iyi geceler. Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmalara. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

– Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin. Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.

– Ben aydınlık ve özgürlük delisiyim, varsın hainler gizlensinler soğuk taş altlarında, dürüstçe yaşadım ben, karşılığında yüzüm doğan güneşe dönük öleceğim
İyi Geceler Mesajları

– Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim iyi Geceler Her şeyim!

– Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.

– Sensizlik olsa da sonum geceler dert ortağım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yalnızlık olur, iyi geceler.

– Masum gecelerin Masum Rüyaları Seninle Olsun iyi Geceler Olsun Biriciğim

– Günışığını bekleyen kara karlar altında kalan kara günlerin kardeleni oldum. Sonunda hayatı karın altında, üstünde değil, dostların kalbinde, mezarımda buldum.
Sevgiliye İyi Geceler Mesajları

“Sevdiğim; geceleri rüyamsın, gündüzleri hayalimsin.Ben sensiz yapamam, yaşayamam. Bak yine gece oldu; sen yanımda yoksun. Üzülme sevdiceğim sen rüyalarımdasın.” diye düşüncelere dalarız. Bu güzel düşüncelerinizi ona da hissettirmelisiniz. Bunun için hemen aşağıda yazılı olan birbirinden güzel, duygusal iyi geceler mesajlarını kopyalayarak sevdiklerinize gönderiniz. Tabi bu mesajları gönderirken kendi duygularınızı da serpiştirin.

 

 

İyi Geceler Mesajları Resimleri:

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz