İngilizce Güzel Sözler

Sayfamızda sizler için hazırladığımız ingilizce Güzel Sözler Kıpkısa, İngilizce Güzel Sözler Ve Türkçe meali, İngilizce Güzel Sözler Türkçe Anlamlarıyla Beraber, İngilizce Güzel Sözler Facebook, İngilizce Güzel Sözler 2021.

 

Instagram’da fotoğraflarınızı paylaşırken yazacak veya WhatsApp durumunuzu okuyanların etkileneceği İngilizce güzel sözler mi arıyorsunuz? Başka birçok sitede gezdiniz ve istediğiniz İngilizce güzel sözleri bulamadınız öylemi? Başka yerde bulamayacağınız birbirinden güzel anlamlı kısa ve uzun sözleri sayfamızda siz değerli okuyucularımız için hazırladık. İşte en güzel İngilizce Güzel Sözler;

Silence is the most powerful scream. (Sessizlik en güçlü çığlıktır.)

If you want to shine like the sun, first burn like the sun. (Eğer güneş gibi parlamak istiyorsan önce güneş gibi yan.)

You will win if you don’t quit. (Eğer bırakmazsan kazanırsın.)

Everything you can imagine is real. (Hayal edebileceğin her şey gerçektir.)

By the way, l want to say, please don´t go, l love you so! (Bu arada, söylemek istediğim bir şey var, lütfen gitme, seni çok seviyorum!)

Can not stop loving you. (Sana olan sevgimi durduramıyorum.)

With love and patience, nothing is impossible. (Sevgi ve sabırla, hiçbir şey imkânsız değildir.)

Are you rich? l´m single! (Zengin misin? Ben bekârım!)

Catch a little star and put it in your pocket! Keep it for a rainy day! (Bir yıldız yakala ve yağmurlu günler için cebinde sakla!)

l’m not rich, but l have a wealthy heart.. l’m not always right, but l know l’m not wrong for saying l love you. (Ben zengin değilim, ama zengin bir kalbim var. Ben her zaman doğru değilim, ama ben seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim.)

Love is not just a feeling it is an action that l would love to spend the rest of my life doing for you. (Aşk, sadece bir duygu değil, hayatımın geri kalanını seninle geçirmek istediğim bir eylemdir.)

You cannot find true love where it does not truely exist and you cannot hide it where it truely does. (Gerçek sevginin olmadığı yerde onu bulamazsın ve gerçek sevgi varolduğunda da saklayamazsın.)

D.o.n.w.t.l.e.! Darling of night with the lonliest eyes. (Gecenin sevgilisi yalnız gözleriyle.)

Always look on the bright side of life! (Her zaman hayatın aydınlık yönüne bakmalısın.)

Do not break the heart that loves you. (Seni seven kalbi kırma.)

Don´t say “l love you”. Let me feel it! (Bana sadece sevdiğini söyleme, hissettir!)

Early bird catches the worm. (Erken uçan kuşyemini kapar.)

Gravity can not be made responsible for two peope falling in love. (Albert Einstein) İki insanın aşık olmasından sadece çekim sorumlu değildir.

Hugs and kisses give hearts wings to fly. (Sarılmak ve öpmek kalbe uçması için kanatlar verebilir…)

You never get a second chance to make a first impression! (Asla ilk izlenimi yaratmak için ikinci bir şansın yoktur!)

lf kisses were raindrops, l would send you a thunderstorm. (Yağmur damlaları öpücük olsaydı ben sana fırtına gönderirdim.)

When l look in the mirror all l can see is your love. (Aynaya baktığım zaman sadece sevgini görebiliyorum.)

lf loving you is wrong, i don’t want to be right… (Seni sevmek yanlış ise, ben doğru olmak istemiyorum.)

Who cares whether this is a poem or rhyme, l will love you until the end of time. (Bu bir şiir ya da tekerleme olsun kimin umurunda, ben zamanın sonuna kadar seveceğim.)

You are mine and l am yours and forever shall it be. (Sen benimsin ve ben seninim ve sonsuza kadar böyle olacaktır.)

Life without you… Just isn’t life, l’ll love you forever. (Sensiz Hayat sadece… Hayat değildir. Seni sonsuza kadar seveceğim.)

All you need is love, all you get is homework! (İhtiyacın olan tek şey sevgi, ama elde ettiğin sorumluluk…)

Don´t let your fears stand in the way of your dreams! (Korkularının hayallerinin önüne geçmesine izin verme.)

Don´t love one boy, don´t love two boys, love sozleralemi.com the boy who loves you. (Bir çocuk sevme, iki çocuk da sevme, sadece seni seven çocuğu sev.)

Forget me not,forget me never; but when you forget me, forget me forever! (Beni unutma, asla unutma, ama beni unuttuğunda sonsuza kadar unut.)

Got no clue what l should do- but i’ll go crazy if l can’t get next to you! (Senin yanında olamazsam ne yapabilirim hiç bir fikrim yok ama kesinlikle çıldırırım.)

How can l say l love you, when l love more than words can say? l love you and l miss you very much! (Kelimeler bile yetersiz kalırken seni sevdiğimi nasıl söyleyebilirim ki. Seni seviyorum ve çok özlüyorum.)
Humans are angels with only one wing, they can only fly,when they hold on to each other! (İnsanlar tek kanatlı melekler, sadece birbirlerine tutunduklarinda uçabilirler.)

l have two things in my life my teddy and you! My teddy is for the night and you are forever. (Hayatımda sadece oyuncak ayıcığım ve sen varsın! Oyuncak ayım geceler icin var sende sonsuzluk için.)

like two things, a rose and you, a rose for a day and you 4 ever! (Sadece iki şeyden hoşlanıyorum, gül ve sen. Gülün ömrü sadece bir günlük ama sen sonsuza kadarsın.)

l may not be totally perfect – but some parts of me are excellent. (Ben tamamıyla harika olmayabilirim, ama bazı özelliklerim mükemmel.)

l miss you soo, l decided to send you a big hug. l will see you soon! (Seni çok özlüyorum, Sana kocaman bir kucak yollamaya karar verdim. Seni en kısa zamanda göreceğim!)

And As Those Who Act With Pure Hearts are Our Greaest Heroes! Give your smile to everyone, but give your love to only one. (Her zaman kalbiyle hareket edenler bizim kurtarıcılarımızdır. Herkese gül ama sadece bir kişiyi sev.)

Only fools fall in love and l guess l am one of them. (Sadece aptallar aşıktır ve ben onlardan biriyim sanırım.)

Keep love in your heart. A life without it is like a sunless garden when the flowers are dead. (Kalbindeki sevgiye tutun. Çiçekler ölü olduğunda onsuz bir hayat güneşsiz bir bahçe gibidir.)

l feel like l am the most beautiful person in the world when l am with you. (Seninle olduğumda dünyanın en güzel insanı gibi hissediyorum.)

Your are my sunshine, my only sunshine, you make me happy all day long! so please don´t take my sunshine away! (Sen benim güneş ışığımsın, sadece benim güneş ışığım, beni tüm gün boyunca mutlu ediyorsun! Ve lutfen güneş ışığımı elimden alma!)

Love one another and you will be happy. lt’s as simple and as difficult as that… (Birbirini seven ve mutlu olacaktır. Bu kadar basit ve bu kadar zor.)

Best friends are like stars. You don’t always see them, but you know they are always there. (En iyi arkadaşlar yıldızlar gibidir. Her zaman onları görmüyorum, ama onların hep orada olduğunu biliyorum.)

And in her smile l see something more beautiful than the stars. (Onun gülümsemesinde ben yıldızlardan daha güzel şeyler gördüm.)

To love someone deeply gives you strength. Being loved by someone deeply gives you courage. (Birini sevmek sana derinden güç verir. Birisi tarafından sevilmek size, derinden cesaret verir.)

Behind every great man there is a surprised woman. (Her başarılı erkeğin arkasında bir sürpriz kadın var.)

l closed my eyes with a pen and paper in front of me. l picked up the pen and started writing everything. When l opened my eyes again, all l saw was your name. (Ben gözlerimi kapadım önümde bir kalem ve kâğıt. Her şeyi yazmaya başladım. Gözlerimi açtığımda sadece senin ismini gördüm.)

Men always want to be a woman’s first love – women like to be a mans last romance. (Erkekler her zaman bir kadının ilk aşkı olmak ister, kadınlar ise bir erkeğin son aşkı olmak.)

People can love,like or hate each other but there feelings tell them the right way and you should always listen to your heart and not to your head! (İnsanlar sevebilir, hoşlanabilir yada nefret edebilirler birbirlerinden. Ama onlara duyguları için doğru olan yolu söyle ve her zaman kalbini dinlemelisin beynini değil…)

Did i ever tell you , how l love you, l will love again, even in my dreams, i fell you. (Sana hiç seni nasıl sevdiğimi söyledim mi? Seni tekrar sevebilirim, hatta rüyalarımdan sadece sana uyanabilirim.)

Catch me, don´t let me drop. Love me,don´t ever stop. So close you eyes and let me kiss you, and when you sleep, l WlLL MlSS YOU! (Beni yakala, düşmeme izin verme. Beni sev, asla durma. Gözlerini kapat ve seni öpmeme izin ver, uyuduğun anlarda seni özleyeceğim.)

Day for day crying, day for day waiting for you, day for day being lonley day for day hoping, hoping my whole life that you love me. But you dont. (Senin için ağladıgım günler, seni bekledigim günler, yalnız ama umutla geçirdigim günler beni sevmen için bekliyor, ama sen sevmiyorsun.)

Don´t let the miles between us,dear,keep our love apart! Just listen close and you will hear the beating of my heart! (Mesafelerin aramıza girmesine izin verme, sevgimizi bir arada tut! Gözlerini kapattıgında senin icin atan kalbime kulak ver.)

Doubt thou the stars are fire, Doubt thou the sun does move, Doubt truth to be a liar, But never doubt, l love. (Yıldızların parlaklığında kuşku vardır, gunesin hareketinde de, hatta dogrunun gercekciliginde de kuşku vardır. Ama benim sevgimde asla kuşku yok!)

l ask God for a flower and he gives me a garden. l ask God for a river and he gives me an ocean. l ask God for a love and it´s you he gives me! (Tanrıya çicek sorduğumda bana bahçe verdi. Tanrıya irmak sordugumda bana okyonus verdi. Tanrıya sevgi sorduğumda da bana seni verdi.)

l can´t be happy without you and i hope you can´t be happy without me l´m not happy without you and i hope you feel so too! (Ben sensiz mutlu olamam, umarım sende bensiz mutlu olamazsın…Sensiz mutlu değilim, umarım sende öle hissediyorsundur.)

l Love you, do you love me? Please come and tell it to me! lf you do, l`ll alwys be there for you! (Seni seviyorum, sende beni seviyor musun? Lütfen gel ve bana cevabını söyle! Eğer seviyorsan, sonsuza kadar senin için var olacağım!)

l miss your smile, l miss your arms. l miss your laugher and your charms. l miss your face, your body, too. But most of all l just miss YOU! (Gülüşünü özlüyorum, kollarını özlüyorum. Kahkahanı ve tılsımını özlüyorum. Suratını özlüyorum, vücudunu da özlüyorum. Ama en çok özlediğim şey sensin!)

l once lived in a time that was peace with no trouble at all. But then you came my way and a feeling i know shook my heart and made me want you to stay. (Bir zamanlar huzur içinde sorunsuzca yasıyordum. Ama sonra sen önüme çıktın, ve kalbimi sarstın ve beni seni yanımda tutmak istememe neden oldun.)

l saw angels in the sky, l saw snow fall in july. l saw things you only imagine to see or do, but l still haven’t seen anything sweeter than you! (Gökyüzünde melekler gördüm, temmuz ayında yağan karlar gördüm. Ben senin sadece hayal edebileceğin şeyleri gördüm ve yaptım, ama yine de henüz senden daha tatlı bir şey göremedim!)

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz