Sevgiliye Güzel Sevgililer Günü Sözleri

Bügün Sayfamızda Sizlere Sevgiliye Güzel Sevgililer Günü Sözleri ile ilgili çok güzel ve heyacanlı kısa uzun resimli 2021 model Sevgiliye Güzel Sevgililer Günü Sözlerimizi sizler ile paylaşacağız.

 

 

Sevgiliye Anlamlı Güzel Sevgililer Günü Sözleri

Aşkımmm içimde, ruhun bedenimde olduğu sϋrece seni çok sevmeye sonsuza kadar devam edeceğimmmm.

Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak. aşkım sevgililer gϋnϋn kutlu solun.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun bir tanem.

Aşk nedir, bilmiyorsan gecelere sor, şu sapsarı yϋzlere, şu kupkuru dudaklara sor. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun aşkım.

Modern aşk istemem, ϋzϋntϋden başka ne ki? İlkel aşk isterim, aşkın en ilk’el halini. Seni isterim her halinle. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun canım.

Sevginle kalbimde açtığın çiçekler hiç solmayacak aşkım. Sevgililer gϋnϋmϋz kutlu olsun.

Bir gϋzele gϋzelliğini hatırlatmak isterdim aynalardan evvel. Dϋnyanın en gϋzeli sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Hayatıma giren en gϋzel varlıksın. Hep öyle kalacaksın. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun aşkım.

Sen gϋneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun!

Kalplerimizdeki sevginin ömϋr boyu sϋrmesi dileğiyle sevgililer gϋnϋmϋz kutlu olsun aşkım.

Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gϋn beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun bir tanem.

Bazen sorarlar, “Hayatında biri var mı?” diye. Hayatımda biri yok. Birinde hayatım var. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun sevdiğim.

Sen en bϋyϋk sevgiyi hak edecek kadar mϋkemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

Aşk: Nerden eseceği belli olmayan bir fırtına gibidir. Sen de benim en bϋyϋk fırtınamsın. Aşkım iyi ki varsın. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Seni her dϋşϋndϋğϋmde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyϋzϋm var.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlϋyorum. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

En imkansız hayalimdi, sabah seninle uyanmak. Ömrϋmϋn sonuna kadar seninle yaşamak. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun sevdiğim.

Bazı insanların sesinde mutluluk gizli. İşte sen de o insanların en mϋhimisin benim için aşkım. Sevdiğim sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Çiçek dalda sen yanımda koklanınca gϋzel dϋnya aşktan başka her şey yalan yaşadıkça. Sevgililer gϋnϋmϋz kutlu olsun aşkım.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun!

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem, ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun canım aşkım.

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, gϋneşi seçtim, bir gϋneş için bin yıldızdan vazgeçtim.Sevgililer gϋnϋmϋz kutlu olsun!

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sϋrece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprϋ olsa, ben ϋzerinden geçerken ipler kopsa ve dϋştϋğϋm yer dudakların olsa. Sevgililer gϋnϋnde bir öpϋcϋk borçlusun bana.

Bϋtϋn mevsimleri bir gϋnde, bϋtϋn yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice sevgililer gϋnϋnϋ beraber geçirmek dileğiyle.

Sana bahçeden gϋl değil gϋneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, gϋneşim sensin. Bil ki çok özlendin. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Uyurken seni izlemek vardı şimdi. Kokunda sarhoş olmak. Seni uyandırmak için can atmak ama kıyamamak. Aşkım sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Hani en gϋzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun bir tanem, seni çok seviyorum.

Bu şehir gϋzelse, senin yϋzϋnden. Sen dϋnyada olmasan diyorum ben ne yapardım. Seni çok seviyorum aşkım sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Bugϋn her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni dϋşϋndϋm. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun!

Bazı rϋyalar diğerlerinden daha uzun sϋrer. Bazıları da çok çok gϋzel. Benim en uzun ve en gϋzel rϋyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun!

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.

Yϋreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez gϋneşe asmaktan. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun aşkım.

Senin gϋlϋşϋn bana cennetten atılan ekmek kırıntısı gibiydi, ben ise bir serçe, karın tokluğuna sevdim seni. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun canım aşkım.

Öyle biri olacak ki her şeyi unutturacak. Ve diyeceksin ki. Bana içinde sen olmayan her şeyi unutturdun. Sen benim için işte öylesin aşkım sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Sen dϋnyaya sϋrgϋn bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun!

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körϋkleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Yar deyince kalem elden dϋşϋyor. Gözlerim görmϋyor aklım şaşıyor. Lambada titreyen alev ϋşϋyor. aşka hudut çizilmiyor sevdiğim. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun.

Yalnızlık ϋşϋmekse yalnızım ϋşϋyorum. Sensizlik uçurumsa tut kolumdan dϋşϋyorum. Soru sorma cevabını bilmiyorum. Bildiğim tek şey seni çok seviyorum. Sevgililer gϋnϋn kutlu olsun sevdiğim.

Biraz daha sen istiyorum yokluğunda kapatamadığım yaralarım için senin için kaybettiğim benliğime tekrar kavuştuğum için bana biraz sen lazım sadece sen. Sevgililer gϋnϋmϋz kutlu olsun aşkım.

Sesini duysam da her an yϋzϋnϋ görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çϋnkϋ hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki. Sevgililer gϋnϋnde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum.

Yine bir sevgililer gϋnϋ, böylesine gϋzel bir gϋnde bitip tϋkenmeyen yollardayım sevgilimin kollarında olmak varken uzaklardayım. Böyle bir gϋnde yine isyanlardayım çaresizce sevdiğimden ayrı.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönϋk olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir gϋvercin yolluyorum sozleralemi.com sana; kanatlarında mutluluk, yϋreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tϋylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpϋcϋğϋ, uzat yanağını. Mucuk!

Ayrılık kϋçϋk sevgileri öldϋrϋr ama bϋyϋk sevgileri gϋçlendirir. Tıpkı rϋzgarın mumu söndϋrϋp yangını gϋçlendirdiği gibi. Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da gϋçlenecek sevgilim. Nice sevgililer gϋnlerinde birlikte olmak dileğiyle.

Bir 14 Şubat sabahı yine. Dϋşϋnϋyorum da sensiz mi geçecek acaba sevgilim bugϋn görebilecek miyim bilmiyorum, seni tutup ellerini sarılıp belki de, söylemek istiyorum ne kadar sevdiğimi, kollarımda olacak mısın sevgililer gϋnϋnde. Bir demet gϋl ile bekleyeceğim seni, sadece ben ve özlemlerim olacak.

Seni ne kadar seviyorum biliyor musun? Söz verip de tutmadığın gϋnler kadar, beni beklettiğin saniyeler kadar, bana sevgiyle bakmadığın an kadar, uykularımı kaçırdığın geceler kadar, sonunda anladım seninde beni ne kadar sevdiğini zalim.

 

 

Sevgiliye Anlamlı Güzel Sevgililer Günü Sözleri Resimli

 

Sevgiliye Anlamlı Güzel Sevgililer Günü Sözleri

Sevgiliye Anlamlı Güzel Sevgililer Günü Sözlerimiz
Sevgiliye Anlamlı Güzel Sevgililer Günü Sözleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz