En Güzel Vefat Mesajları, Yeni Vefat Mesajları

En Güzel Vefat Mesajları, Yeni Vefat Mesajları, Başsağlıgı mesajalrı sözleri, En Güzel Vefat Mesajları söylemleri.

ölüm her insana gelicek Ummadığı Bir Anda, imanımızı Kuvvetli Tutalım Edelim AllAH a dua, Yaşanmış Güzel Günlerin hatına ölümü unutmayalım Acıyıda paylaşalım Bir Arada Başınız Sağolsun

ölenle ölünmez, Acılarımız Bitmez Hayatın gerçekliği Bu işte Dualarımız Birleşsin Bu Kötü Günde Acılarımızı Ufakta Olsa tesseli Edelim Birlikte, başımız Sağolsun.

Sevgili ve saygı değer ……… ‘in vefatı bizlerde büyük üzüntü yarattı……..’ e Allah’tan rahmet, başta…….. olmak üzere tüm ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Kıymetlı ………. hocamızın kaza sonucu vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik kendisine Yüce Allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyoruz mekanı cennet olsun.

Dualarımız Birlikte Olsun Dileğimiz Tek Olsun Mekanı cennet Olsun Başımız Sağolsun.

Topraktan geldik Toprağa Gideceğiz, Yaşadığımız Hayatın hesabını Toprakda Vereceğiz, Acınızı Yürekten Paylaşıyoruz, Dualarımızı Kalpten Ediyoruz, başınız Sağolsun

ölüm geldi Aldı Sevenlerimizi, AllAH’ın takdiri uygun gördü Aldı Ahirete, Dualarımız Sevdiklerimizle Başınız Sağolsun iyi Dileklerim Sizlerle.

Bir Gün gelir biter Bu canda Bir gün gelir Gülen Gözlerimiz Ağlar bir Anda, herzaman Dua Edelim Kalbimizi temizleyelim Ölümü Hayatımızda Hissedelim başınız Sağolsun

Allah’ım Mekanını cennet Eylesin Dualarımızı Kabul Etsin, Acınızı Sizinle paylaşıyoruz Allah Güç versin Ailesine ve yakınlarına.

Yalan Hayatta Ne Yaptıysak kendimize Ahiret Sorularını Hazırlayalım Fani yerimizde, ölümüşlerinizin Ruhlarına Dualarımızı, Çektiğiniz Acıyı Paylaşarak yaşıyoruz, Başınız Sağolsun.

Merhuma Dualarımız, Acılı Ailesine Başsağlığı Diliyoruz, Mekanı cennet ruhu Şad Olsun

Bir Gün gelir biter Bu canda Bir gün gelir Gülen Gözlerimiz Ağlar bir Anda, herzaman Dua Edelim Kalbimizi temizleyelim Ölümü Hayatımızda Hissedelim başınız Sağolsun

Acıyı kederi Bıraktı Bu Dünyada Dualarımızla Cennet Yüzü Görmeyi Nasip Etsin Yüce AllAH’ım Merhuma, Acınızı Paylaşıyoruz Gözyaşlarımızla Başınız Sağolsun

Hakkın Rahmetine Kavuşan MerhumMerhumeye Yüce Allah’tan rahmet , kederli ailesine sabırlar diliyorumuz. Yeri Nur Mekanı Cennet olsun.Başınız sağolsun.

uzak Değil ölüm yakın Bütün KUllara Güzel ölüm Nasip Etsin AllAH bütün insanlara, Mekanımız Cennet Olsun Kabrimiz iman dolsun AllAH’ın Huzurunda Günahlarımız Af Olsun Başımız Sağolsun.

Merhuma Dualarımız, Acılı Ailesine Başsağlığı Diliyoruz, Mekanı cennet ruhu Şad Olsun.

Hayatımızı idame ettirmekte olduğumuz fani dünyada Kötü gününüzde yanınızda Olduğumuzu Unutmayınız, Başınız Sağolsun AllAH Yardımcınız Olsun.

Hayat bir çiçek gibi açıp sonra solarken zaman su gibi akıp gidiyor ve o acılı gün geldiğinde üzüntüler hakim geliyor.xxx ‘ e Allahtan rahmet sizlerede sabırlar dileriz.Mekanı cennet günahları af olsun.

Acıyı kederi Bıraktı Bu Dünyada Dualarımızla Cennet Yüzü Görmeyi Nasip Etsin Yüce Allah’ım Merhuma, Acınızı Paylaşıyoruz Gözyaşlarımızla Başınız Sağolsun.

Vefat Eden Değerli Merhumun Ailesine Dualarımızı, Acılı Kederli Ailesine Başsağlığı Diliyoruz

Hayata Elveda Deyip ölüme Merhaba Diyen Ruhlara edelim hep birlikte dua ruhları şad mekanı cennet Olsun hepimizin Başı Sağolsun

Acıyı kederi Bıraktı Bu Dünyada Dualarımızla Cennet Yüzü Görmeyi Nasip Etsin Yüce AllAH’ım Merhuma, Acınızı Paylaşıyoruz Gözyaşlarımızla Başınız Sağolsun.

Rabbim cennetle müjdelesin ruhlarımızı hatalarımızı Dualarımızla Affetsin Dualarımızı kabul eylesin mekanımızı Cennetle Müjdelesin Başımız Sağolsun

ölenle ölünmez, Acılarımız Bitmez Hayatın gerçekliği Bu işte Dualarımız Birleşsin Bu Kötü Günde Acılarımızı Ufakta Olsa tesseli Edelim Birlikte, başımız Sağolsun

ölüm her insana gelicek Ummadığı Bir Anda, imanımızı Kuvvetli Tutalım Edelim AllAH a dua, Yaşanmış Güzel Günlerin hatına ölümü unutmayalım Acıyıda paylaşalım Bir Arada Başınız Sağolsun

Cennetin Suyu Ruhuna işlesin Toprağı bol ruhu huzurlu Olsun Başınız Sağolsun

Güzel Günde nasıl Yanınızdaysak Kötü gününüzdede herzaman yanınızdayız, Başınız Sağolsun.

Merhuma Dualarımız, Acılı Ailesine Başsağlığı Diliyoruz, Mekanı cennet ruhu Şad Olsun.

insan doğar büyür yaşar ve ölür, önemli Olan Yaşadığı Süre içindeki Görevleri Dualarımız Muhteremle Olsun Başımız Sağolsun.

Cennetin Suyu Ruhuna işlesin Toprağı bol ruhu huzurlu Olsun Başınız Sağolsun.

Sevapları Günahlarından Çok Olsun mekanı cennet olsun başınız Sağolsun.

Önemli Bilgi: Siz değerli okuyucularımız için birbirinden güzel ve özle sözleri sizler için paylaşmaya devam ediyoruz umarız paylaştığımız sözleri begenirsiniz sizlerde katkıda bulunmak isterseniz konunun altından yorum kısmından sözlerinizi ekleyebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.