Çok Tatlı Mesajlar

Çok Tatlı Sözler, Tatlı Mesajlar
Çok Tatlı Sözler, Tatlı Mesajlar

Çok Tatlı Mesajlar, Çok Tatlı Mesajlar Yeni, Tatlı Mesajlar Kısa, Tatlı Mesajlar Facebook, Tatlı Mesajlar Twitter, En Güzel Tatlı Mesajlar, Yeni Tatlı Mesajlar;

İnanıyorum ki, yüreğinde sevgi ve merhamet olan her insan, bir gün mutlaka, mutlulukta hak ettiği yere gelecektir.

Senle Beni buluşturan 3 harfli ne biliyor musun? Dua.

Ask seninleyse eger ,aglamaya deger,Hayat güzelse eger yasamaya deger,Ben sensizsem eger ölmeye deger.

Ah bir bilebilseydin.Bir bilebilseydin gözyaslarinin kalbime akdigini,bu kadar aglamazdin sevgilim.

Cocuk Aglamasi ile bilinir Allah afetmesiyle bilinir , Sen beni aldatirsan cocuk degilim ben aglamam , Allah Deyilim AFETMEM.

Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde,Hissettigin o bir damla serinligi benimle paylasmak istersen,Yönünü rüzgara dön ben o rüzgardayim

Birgün bir rüzgar eserse oralara , Seninle olan dostlugumuzu fisildasin kulaklarina , Unutma sende o rüzgarla bir tutam sevgi yolla bana.

Acinin umutlari yokettigi anda,Umutlari yesertecek bir sese, bir sevgiye ihtiyac duyarsan, Ben bildigin yerde bildigin gibiyim.

Bir Gül olmak isterdim nedenmi ? Beni koparip kokladiginda vucudunun derinliklerine inip.Birdaha ordan cikmamak icin.

Aklima her gelisinde ,Gözlerim dalar bir hayalin derinine.Bilinmez bir duygu sarar bedenimi.Birden seni görürüm o hayalimde Gözlerim yasla dolar ; SENl SEVDlKCE.

Hayatin bütün güzelliklerini gör … Hicbirsey icin üzülme …Kirilsanda aglama …Bir gün sevdiginden ayrilsanda , sevindirecegine gülüsünle cezalandir.

Rüzgarin kemanini caldigi ve yagmurun damlalarinin pencerene vurdugu Soguk bir gecede yatagina uzanip hayalini kurdugun Ve keske dedigin bütün güzellikler senin olsun Birtanem.

Her sabah uyanip yüzünü günese verdiginde, Gücünü alamazsin sicak sevgilerden, Unutma sakin bir sevgi bin sevgi dogurur ve O sevgilerden yepyeni bir dünya kurulur

Ben bu sevgiden yaniyorum.Ama sana da yan demiyorum.Ben bu sevgiden kül oldum sevgilim.Külümü göklere savursan,küllerim bile tekrar sana döner inan.

Seviyorum your eyes , cünkü onlar very nice.Neolur birkerecik look at me ,sonra da forget me. Kalbim tik tak for you , because l Love you.

Zaman zaman bir hüzün kapar icimi , Bir aci cöker yüregime , Hani birsey istemek , Tüm yasamimi verircesine , lste bende seni istiyorum.

Bir Gül olmak isterdim nedenmi ? Beni koparip kokladiginda vucudunun derinliklerine inip.Birdaha ordan cikmamak icin.

Sen deprem gibi girdin gönlüme , fay hatti cizdin yüregime , enkazlar birakdin üzerine kalbimde , articilar devam etmekte , özlenmektesin bitanem 7.9 sitetinde

Hayatin bütün güzelliklerini gör … Hicbirsey icin üzülme …Kirilsanda aglama …Bir gün sevdiginden ayrilsanda , sevindirecegine gülüsünle cezalandir.

Ay yildiza mutluluk fisildarken , Gökyüzü sevincini yeryüzü ile paylasirken . Ben sana bir parca mutluluk yolluyorum . lcindeki umut cicekleri hic solmasin diye.

Umutlarinin bittigi yerde düslerine saril; Düslerini paylasacak birini ararsan ben burdayim

Her gece geliyorsun.Ben seni yasamin armagani olarak karsiliyorum; simsiki sariliyoruz.Gülümsüyoruz …Görülmemis güzellikte gülümsüyorsun.

Duman duman askin yanar icinde , Ateste sen külde sensin bir tanem . Senin sözlerinde buldum sevdayi , Goncada sen gülde sensin bir Tanem.

Usanipta bir gün bikarim sanma Ölsemde sözümden dönmeyecegim, Askima karsilik vermesen bile ! Senden baskasini sevmeyecegim . Bunu hic bir zaman unutma askim.

Sevdigini özgür birak , Geri gelirse o senindir ! Geri gelmezse , zaten hic senin olmamistir.

Umutsuzluga kapildigin zaman gökyüzüne bak ! Mutlaka seni karsilayacak bir Ay , Deli bir yagmur yada parlak bir Yildiz vardir.

Sevgi kanatli bir kustur, yakalayinin olur anca. Yakalarsan eger onu kafese degil kalbine yerlestir.Cünkü o ancak senin sevginle yasayabilir.

Ölüm güzelse eger dogmaya deger.Seni Seviyorum de bana yeter.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz