SozlerAlemi.com

Babaya Doğum Günü Sözleri ve Mesajları

15.02.2018
Babaya Doğum Günü Sözleri ve Mesajları

Babalar hep söylerler baba olmayan babalığın ne olduğu bilmez diye biz ne kadar babalığı anlatsakta yaşamak gibi olmaz elbette o yüzden sözü fazla dolandırmadan Babaya Doğum Günü Sözleri ve Mesajları  ile ilgili hazırladığımız yazılara ve görselleride sizlerle paylaşalım

Peki Baba her dilde aynı mıdır? Baba kelimesini anlamı nedir kısaca bir göztaalım ister.

Baba Kelimesinin Kökeni

ba-ba “‘kalın sesli kişi'” bebek sözzünden çıkmıştır.

Bütün toplumlarda ortak görünen bir enfantil simge-sesten, çeşitli dillere “yaşlı ve saygın erkek, baba” anlamına gelen sözcükler türetilmiştir. Karş. Farsça baba/babū < Sanskritçe baba (baba, muhterem kişi, derviş), Çince baba, Yeni Yunanca papá, Fransızca papa vb. bilgiler bulunmaktadır.

 

                                          Babaya Doğum Günü Mesajları

Hayalim idolum herşeyimsin sensin canım babam… Harika bir baba, harika bir koca, harika bir arkadaş ve harika bir insansın sen. Mutlu yıllar babacım.

Sen Babaların en nazik ve en iyisisin. Eğer bu gün babalar günü olsaydı sana gömlek hediye ederdim. Ama doğum günün bu yüzden sana bütün sevgimi, saygımı ve duygularımı sana armağan ediyorum. Doğum günün kutlu olsun BABAM!

Büyüdükçe, senin gibi bir babanın çöl gülü kadar nadide olduğunun anlıyorum artık. Babam olduğun için Allah’a şükürler olsun. Doğum günün kutlu olsun babaların en özeli.

Hatada yapsak  seviyorsun. İyide olsak bizi seviyorsun. Kısacası Ne yaparsak yapalım bizi seviyorsun. Bizi koşulsuz olarak seven bir babasın sen teşekkürler. Mutlu yıllar Canım BABAM!

Ailemin kim olacağına karar veren Allah’ıma binlerce kez şükürler olsun. Seni babam olarak seçtiği için çok mutluyum. Seni seviyorum. Mutlu yıllar baba!

Kelimeler seni ne kadar sevdiğimi anlatmaya yetmez. Benim için,https://sozleralemi.com/babaya-dogum-gunu-sozleri-ve-mesajlari.html ‎yaptığın her şey için ne kadar teşekkür etsem az. Seni seviyorum baba. Mutlu yıllar!

“Babasının küçük kızı” olarak adlandırılmak umurumda değil hatta bununla gurur duyuyorum. Çünkü sen benim kahramanımsın. Bir kızın sahip olabileceği en iyi baba sensin. Doğum günün kutlu olsun babacım!

Baba, bana olan sevgini birçok yoldan gösterdin. İster birkaç basit kelime, kocaman bir sarılma, omzumdaki bir el ya da kalpten seni seviyorum hep sevildiğimi biliyordum. Çocuğunuza verebileceğiniz en büyük hediye budur. Dünyanın en sevecen babasına mutlu yıllar!

Babaya Doğum Günü Sözleri Ve Mesajları

 


Babaya Doğum Günü Sözleri

Sen benim için dünyanın anlamısın ve nasıl hissettiğimi bilmeni istedim. Çünkü bunu sana yeterince anlatamıyorum. Sen her zaman en iyi babasın. Mutlu yıllar baba!

Bana her zaman inandığın için teşekkürler baba. Her zamana size layık olmaya çalışacağım. Seni çok seviyorum baba. Doğum günün kutlu olsun!

Baba, onca desteğin için teşekkürler… Benim mutluluğum dışında karşılığında hiçbir şey beklemeden verdiğin destek için teşekkürler. Seni çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Doğum günün kutlu olsun!

Ailemizi seçemediğimizi biliyorum, ancak şunu bilmeni isterim ki https://sozleralemi.com/babaya-dogum-gunu-sozleri-ve-mesajlari.html ‎yapabilseydim, yine de seni babam olarak seçerdim. Mutlu yıllar baba!

Yıllar ne kadar da çabuk geçiyor. Belki senin değerini tam olarak bilmiyorum, ama şunu kesin biliyorum. Sen benim hayattaki en değerlilerimden birisin, iyi ki hayatımızda varsın. Doğum günün kutlu olsun, canım babam.

365 günlük bir kitap “dünyanın en iyi babası” kitabının bir cildi daha bitti. Yeni kitabının her sayfasının bir önceki sayfadan daha güzel olması dileklerimle, doğum günün kutlu olsun, canım babam.

Belki bu en özel gününde yanında değilim, canım babam. Ama şunu bil ki yüreğimin en derinlerinde senin bu özel gününü kutluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatta ne edersen onu bulursun derler. Ben ne yaptığımı bilmiyorum ama Allah’a binlerce kez şükürler olsun ki seni bize verdi, canım babam. İyi ki doğdun.

Anneye Doğum Günü Sözleri – Anneye Doğum Günü Mesajları

Canım babam, koskoca mutlu bir yıl geçirmeni diliyorum. Hayalinden hangi güzellikler geçiyorsa hepsi senin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün hayatımın en güzel günlerinden birisi, çünkü bugün senin doğum günün canım babam, iyi ki varsın hayatımızda…

Önündeki her yeni günün bir öncekinden güzel, seni mutlu edecek şekilde geçmesi dileklerimle canım babam, doğum günün kutlu olsun.

Babaya Doğum Günü Sözleri


Babamızı Sevindirecek Doğum Günü Mesajları ve Sözleri

Sana bir pasta yaptım canım babam, tarifini veriyorum. Üzeri için biraz şans, biraz sabır ve biraz zaman, pastanın kendisi için benim tüm sevgim, umarım beğenirsin. Doğum günün kutlu olsun babacım.

Acılar ve hüzünler hayatında hiç olmasın, umutlar ve mutluluklar her zaman hayatında olsun canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Duygulara sığmayan, kelimelerle anlatılmayan insanlar vardır. Sen de onlardan birisin canım babam. İyi ki varsın hayatımızda, iyi ki doğdun.

Bugün çok kişiden doğum günü mesajı ve tebrik alacaksın. Ama en özelini şimdi gönderiyorum. Neden mi? Sana tüm sevgimle beraber bu mesajı gönderiyorum da ondan dünyanın en yakışıklı babası, doğum günün kutlu olsun.

Bugün benim en mutlu günlerimden birisi, gözlerime bakarsan bunu anlayabilirsin. Bu gün senin doğum günün canım babam.

Işıklarını her zaman en karanlık saatlerinde gönderdin. Yolumu bulmama yardım ettin. Seni çok seviyorum baba. Mutlu yıllar!

Kendimi çok şanslı sayıyorum çünkü şaşırtıcı bir arkadaşım, inanılmaz bir öğretmenim ve inanılmaz bir kahramanım var… Senin gibi baba. Doğum günün kutlu olsun.

Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Sen benim güçlü dayanağımsın. Mutlu yıllar baba!

Not: Sizinde Babaya Doğum Günü Sözleri ve Babaya Doğum Günü Mesajlarınız var ise bizlerle ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Bunun için aşağıdan Yorumlarınızı bekliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.