Arkadaşlık kavramı kimisi için sıradan kimisi için anneden babadan daha yakın çünkü derdini sevincini bazen annesine babasına anlatamaz ama arkadaşına anlartır akıl alır dertleşir mutluluğunu paylaşır. Böyle arkadaşın elbette doğum günü kutlanır, Arkadaşa Doğum Günü Mesajı, Arkadaşa Doğum Günü Sözleri, resimli Arkadaşa Doğum Günü Mesajları ile sizlerin karşısındayız.

 

                                                         Anneye Doğum Günü Sözleri

İkimizin arkadaşlığı güneş gibidir. Beni görmesende,ben senin için parlıyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun Arkadaşımm!

Bu kalpteki yerini hiç kimse alamaz. Sen gerçek anlamda hiç bulunmayan kardeş gibisin. Mutlu huzurlu yıllar en iyi candan arkadaşım!

Beni tanıyan kahrımı çeken harika bir arkadaş olduğun için teşekkür derim sana. Hayatım seninle daha aydınlık ve parlak. Seni arkadaşcasına seviyorum dostum!

En iyi arkadaşımın doğum günü kutlu olsun: şakalarıma gülen ve https://sozleralemi.com/arkadasa-dogum-gunu-mesaji.html kalbimde benimle çığlık atan kişi. Seni seviyorum ve hep senin yanında olacağım.

Yarın ne olacağını ya da ikimizin nerede olacağını bilmiyorum. Ama bana inanılmaz hatıralar verdiğini bilmeni istiyorum. Seni bir saniye bile unutmayacağım. En iyi arkadaşıma teşekkürler. Doğum günün kutlu olsun!

Herkes sevinçli olduklarında insanlarla arkadaş olmaktan övünür. Ancak yalnızca en iyi arkadaşlar, sinirlilik hallerindeyken bile insanlarla arkadaş olmaktan övünebilir. En iyi arkadaşım için doğum günün kutlu olsun!

                                        Arkadaşa Kardeşe Doğum Günü Mesajı

Seninle en iyi arkadaş olmamın en kötü yanı, etrafımda olmadığın zaman her şeyin sıkıcı olması. Doğum günün kutlu olsun!

Dostluk kâğıda yazılan bir şey değildir. Çünkü kâğıt yırtılabilir. Dostluk bir kaya üzerine yazılabilecek bir şey değildir. Çünkü kaya parçalanabilir. Dostluk bir insanın kalbinde yazılıdır ve sonsuza dek burada kalır. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım!

Birçok arkadaş gelir geçer. Yalnızca gerçek bir arkadaşın ayak izleri kalbinizde iz bırakır. En iyi arkadaşıma mutlu yıllar!

Bu gün en güzel kişi doğdu. O benim en iyi arkadaşım ve ben onunla gurur duyuyorum.

Eski bir arkadaşın değerinin ölçülemeyecek kadar değerli olduğunu biliyorum. Senden gördüğüm destek ve arkadaşlığın paha biçilmez olduğunu biliyorum. Mutlu yıllar sevgili dostum!

Bugün zamanında sana söylemeyi unuttuğum bir şeyi söylemenin zamanı geldi. “Bana ailem oldun.” Mutlu yıllar sevgili dostum!

Bir arkadaşın her zaman değeri vardır ama en yakınhttps://sozleralemi.com/arkadasa-dogum-gunu-mesaji.html arkadaşın değeri hiçbir şeyle ölçülemez. Bu yüzden sana ne kadar değerli olduğunu anlatamam. Mutlu yıllar sevgili arkadaşım!

Bir arkadaş mutluluğu paylaşabildiğin bir kişidir. Ama en iyi arkadaş hem mutluluk hem hüznünü paylaşabildiğin kişidir. En iyi arkadaşıma mutlu yıllar!

Bu gün dünya için sıradan bir gün, ama benim için öyle mi dostum! Bu yılın en güzel günü. Sana mutlu ve renkli bir doğum günü diliyorum.

                                      Arkadaşına Doğum Günü Mesajları Komik

Bu doğum gününde mümkün olduğunca gülümsemeni dilerim. Bir sonraki yıl bu dişlerin hepsine sahip olamayabilirsin. Arkadaşıma mutlu yıllar.

En yakın arkadaşınıza onların en yakın ve en iyi arkadaşınız olduğunu söylemenize gerek yoktur. Yani sana söylemiyorum. Doğum gününün tadını çıkar.

Gelecek İçin Arkadaşına Doğum Günü Mesajları

İyi ki doğdun sevgili arkadaşım! Umarın hayallerindeki bütün mutluluklar yakın zamanda gerçekleşir.

Arkadaşımla bir yıl daha geçireceğim. Allah’ım bütün dilek ve isteklerinin gerçekleşmesi için seni doğum gününde korusun.

Doğum günü mumlarının hayatının gerçek başarı işaretleri haline gelmesi dileğimle.

                       Arkadaşa Mutlu Yılar Şiirleri

Ayışığı güzeldir.

Ancak birkaç saat kalır.

Arkadaşlık ışığı çok daha güzeldir.

Bir ömür boyu kalır.

En iyi arkadaşıma mutlu yıllar!

Doğum Günü Arkadaşa

 

                                           Arkadaşa Doğum Günü Mesajı Görselli:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.