Anneye Doğum Günü Sözleri – Anneye Doğum Günü Mesajları

anneye doğum günü mesajı

Bugün sizlere Anneye doğum günü mesajı hazırlık umarız beğenirsiniz konu altındanda memnuniyetinizi emojeler veya yorum kısmından bize iletirsiniz. Anne, çocuğu olan kadına denilsede görevleri olarak çok zordur. Annelik çocuk doğurmakla yetinilmiyor maalesef çocugu büyütmek doyurmak bakmak sahip çıkmak sevig göstermek şefkat göstermektir annelik. Cennet Annelerin Ayağın Altındadır sözü ile de ne kadar kutsal bir görevleri olduğunu anlatmaktadır bizlere. İşte bu kadar özel insanların doğum gününü unutmamak gerekir Anneye Doğum Günü Sözleri, Anneye Doğum Günü mesajları resimleri ile karşınızdayız.

 

Anneye Doğum Günü Mesajı

Cennetten dünyamıza gelen en iyi meleksin sen . Sana çok müteşekkirim melek kalpli annem. Doğum Günün Kutlu Anneciğim.

Sevgi dolu koca kalpli annem. Kalbinde ki sevgi çiçekleri kadar seviyorum seni. Mutlu yıllar Annem.

Mesafelerin uzunluğu önemli değil, bu özel günde kalbim yanındaymış gibi çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum anne.. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Sen gönlümde “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Biricik anneme mutlu yıllar diliyorum.

Anne, senin yerine kalbime koyabileceğim hiç kimse yok. Bu dünyada en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olduğum önemli değil her zaman bir numaralı anne olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Her sabah kalktığımda Allah’a binlerce kez teşekkür ediyorum. Senin sıcaklığın, kalbin ve sevgin çok şey ifade ediyor. Beni koşulsuz seven tek kişisin. Sen her zaman benim sevgili annem kalacaksın, Doğum Günün Kutlu olsun.

Anne, sen benim sevgili meleğimsin. Bu özel gününde seni tüm kalbimle selamlıyorum. Mutlu yıllar anne.

Anne, bana olan inancından dolayı sana teşekkür etmek istiyorum. https://sozleralemi.com/anneye-dogum-gunu-sozleri.html Herkes vazgeçtiğinde bana sonuna kadar destek olan tek kişisin. Doğum Günün Kutlu olsun..

Sen benim hayatımdaki en özel insansın. Kalbimin en derinlerinden seni seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Anne, benim için bu dünyanın harika olmasının tek nedeni sensin. Sen benim için en özel prensessin. Doğum Günün Kutlu olsun..

Her sene bu günü bekliyorum. Benim için o kadar özelsin ki hayatımdaki varlığın her şeyden önemli. Mutlu Yıllar Anne.

En göz kamaştırıcı ve en harika insanın doğum gününü kutlamak istiyorum. Seni seviyorum anne.

Canım annem, kalbime ektiğin bütün sevgi tohumlarının hepsi bugün çiçek açtı. Doğum gününü kutlu olsun canım ANNEM.


                                      Anneye Doğum Günü Sözleri

Kalbinin kapılarını aç benim tüm öpücüklerimi ve sevgimle içini doldur. Seni çok seviyorum anne. Doğum günün kutlu olsun.

Sen hayatımın her anında bana ilham kaynağı oldun. Sensiz ben kaybolmuştum. Seni çok seviyorum anne. Doğum Günün Kutlu olsun.

Bu doğum günü mesajını dünyadaki en iyi, olağanüstü ve anlayışlı annesine gönderiyorum. Seni seviyorum anne.

Hayatımda daha iyi bir kadın düşünemiyorum. Sen benim güzel annemsin ve seni çok seviyorum. Doğum Günün Kutlu olsun anne.

Dünyadaki en mutlu insan olmamın sebebisin ve bu mutluluğun senden kaynaklandığını çok iyi biliyorum. Sen her mutluluğu hak ediyorsun canım annem. Mutlu Yıllar.

Şimdi büyümüş olsam bile yine de her şeyi tekrar yapmak için https://sozleralemi.com/anneye-dogum-gunu-sozleri.html senin sıcacık kucağına ihtiyacım var. Sıcacık kalbimle mutlu yıllar diliyorum. Canım annem.

Sen sadece benim annem değilsin. Sen benim en iyi öğretmenim, arkadaşım ve rehberimsin. Bana mükemmel olmak için her şeyi verdin. Doğum Günün Kutlu olsun canım Annem.

 

                           Anneye Doğum Günü Sözleri Görselleri

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.