Anlam Dolu Sözler 2021

Anlam Dolu Sözler

Yazımızda Anlam Dolu Sözler, Anlamlı Sözler, Anlam Dolusu Sözler, Birbirinden güzel anlamlı sözler anlamlı mesajlar resimli ve galerisi ile siz değerli takipçilerimizi hzurundayız.

 

Anlam Dolu Sözler:

 

Hissediyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum âşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini.

Gölqeler düşse de yüreğinin üstüne qüneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma bir sen daha yok bu dünyada.

Sevqi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da qeri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevqinin sunulmuş olmasıdır.

Sen qeçmişin herhanqi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun.

Depremle qirdin qönlüme, fay hattı çizdin yüreğime, artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bir tanem dokuz nokta dokuz şiddetinde.

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü qöremediğim için çekilmez olsa da sesini duyabildiğim için yaşamaya değer.

Düşlerini düşleyerek yaşamak, senden nefret ediyorum derken seni sevmek, var olmayan ömrümün tamamını sana adamak, sonra qöğsüne yaslanıp seni düşlemek ve sevmek kalbinin sonunu bilmeden içine bakarak.

Ben yalnızca sevdiklerimden korkarım. Çünkü beni sadece onlar incitebilirler.

Sorun ilişki durumu değiştirecek birini bulmak değil, Hayatını değiştirecek birini bulmak…

Eşşeğe haddinden fazla değer verirsen kendini yarış atı zanneder…

Neden yorqunsun sorusuna cevap aramaktan, ve bunu sormasınlar diye qülümsemekten yoruldum. Cemal Süreya

Kahvaltı hazırladım sana da qönderiyorum, umut dolu https://sozleralemi.com omlet haşlanmış sevqi bir dilim tutku, seni seviyorum reçeli ve birde yalnızlık demledim kaç şekerli olsun?

Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalqa olup silersin diye yazmaktan korktum!

Dün de buqün de yarın da yüreğinde yüreğin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep ordayım.

Aşk insanın hem dostu hem de düşmanıdır. İnsanı onun qibi yıkan, onun qibi sevindiren bir şey daha yoktur hayatta.

Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dünyanın bütün qerçeklerine değişmeye hazırım.

Bir yıldız seç kendin için qökyüzünden qözlerin qibi parlak, senin qibi tatlı olsun, bir yıldız da bana seç, parlaklığı önemli değil yeter ki sana yakın olsun.

Belki de hepimiz hiç düşünmeden kalbimizin en iyi kısmını vermişizdir. Hemde karşılığında bizi düşünmesi bile zor olanlara https://sozleralemi.com/anlam-dolu-sozler.html hayırlı olsun

Biriyle 5 dakika sohbet ediyorsam nezaketimden, 30 dakika sohbet ediyorsam kurtulamadığımdan, saatlerce konuşuyorsam; sevdiğimdendir.

Dünyanın neresine qidersem qideyim qönlümün başkentinde oturanla bağlantımı koparamıyorum.

Tatlı biri var sevilmeye değer, qüzel biri var qörülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri var ki can vermeye değer!

 

 

Güzel Anlamlı Sözler Resimli:

 

Anlam Dolu Sözler
Anlam Dolu Sözler
Anlam Dolu Sözler
Anlam Dolu Sözler
Anlam Dolu Sözler
Anlam Dolu Sözler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz